Telewizja ATV sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000444885,
ul. Wspólna 41 lok.48, 00-519 WarszawaTelewizja ATV sp. z o.o. w Warszawie jest prężnie rozwijającą się telewizją, w ramach której działa własne studio filmowe „Wiewiórka” oraz Kancelaria Prawna „ATV”.
Telewizja składa się z kilkunastu osób, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań w sposób profesjonalny i traktują dobro widza jak swoje własne. Dlatego właśnie każdy program telewizyjny lub innego rodzaju projekt telewizyjny (filmowy) jest wykonywany z maksymalnym zaangażowaniem osób dociekliwych i chętnych do pracy. Pomysłowe, świeże spojrzenie na tematykę telewizyjną. Sprawna i profesjonalna realizacja Teelwizji ATV – przyciąga co raz więcej młodych osób, którzy pragną parcować w ATV w charakterze reporterów, dziennikarzy, operatorów lub montażystów. Nowoczesna technologia HD i ciekawe pomysły przynoszą swoje efekty. Doświadczenie to nieodzowne elementy Telewizji ATV.Założycielem telewizji jest ANDRZEJ TARKOWSKI – KILISZEWSKI, będący prezesem Zarządu Telewizji.
Obecnie Telewizja ATV jest producentem krótkometrażowego filmu dokumentalnego „Zamach na Państwo”, który na przełomie 2015/2016 r. został wysłany na kilkadziesiąt międzynarodowych festiwali filmowych i oczekuje na swoją premierę i decyzje jury na arenie międzynarodowej.
ATV na platformie Telewizji Twoja.TVObecnie Telewizja ATV emituje kilka programów tv, m.in.: „Warszawa w Obiektywie”, „Fashion Secrets” i in.

Na żadnej ważnym wydarzeniu w Warszawie i w Polsce nigdy nie może zabraknąć Telewizji ATV, która spośród telewizji internetowych jest najbardziej wyróżniającą się telewizją, która relacjonuje wywiady ze znanymi osobistościami z grona artystów, projektantów mody, wokalistów, muzyków lub polityków.
Najbardziej popularnym programem ATV jest Program Telewizyjny pod nazwą: „Warszawa w Obiektywie” , to cykliczny program pod redakcją prowadzącego Andrzeja Tarkowskiego-Kiliszewskiego, produkcji ATV -T.I.sp.z o.o. , powstał aby relacjonować najciekawsze wydarzenia artystyczne, kulturalne i społeczne mieszkańców stolicy. Będziecie Państwo z nami wszędzie gdzie naprawdę warto być. Reflektory naszych kamer towarzyszą nam na każdym ważnym wydarzeniu w Warszawie. Prezentujemy najciekawsze wywiady z osobami z pierwszych stron gazet, czasopism i znanych postaci nam z wielu programów telewizyjnych.