RIO to wysokiej jakości, innowacyjne produkty do pielęgnacji ciała angielskiej produkcji. Wszechstronne zastosowanie, łatwa i przyjemna obsługa produktów RIO, sprawia iż cieszą się one ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie. Została doceniona przez polskich konsumentów, czego wyrazem jest wyróżnienie w postaci prestiżowego godła plebiscytu Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2011.

RIO jest liderem na rynku w kategorii urządzeń do pielęgnacji całego ciała. RIO łączy profesjonalne technologie z salonów kosmetycznych, oferując innowacyjne zabiegi w domu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

RIO to jedyna marka oferująca tak szeroki asortyment laserów i IPL do trwałego usuwania włosów oraz urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała.

Producent RIO, firma Dezac Group, została założona w 1989 roku w Anglii. Firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i ochronę środowiska naturalnego rozwijając wszystkie swoje kategorie produktowe. Profesjonalne technologie produkcji oraz wysoka świadomość ekologiczna, sprawiają iż RIO jest liderem wśród urządzeń pomagających w dbaniu o piękny i zdrowy wygląd ciała.

RIO to idealny prezent dla samego siebie lub bliskiej Ci osoby. Każdy marzy o pięknym i wypielęgnowanym ciele, zatem podaruj RIO i pozwól spełnić marzenie! RIO to dyskrecja zabiegów w zaciszu domowym i pełnia satysfakcji z uzyskanych efektów.