Aromanti

Aromanti – witajcie w krainie najpiękniejszych zapachów!

Zapach. Niby nic takiego – ot mniej lub bardziej przyjemny aromat. Ale czy na pewno? Czy to tylko zapach czy może aż zapach? My stanowczo opowiadamy się za tą drugą wypowiedzią i dlatego zapraszamy Was do rozpoczęcia przygody z Aromanti – Waszą przepustką do świata najpiękniejszych zapachów, nomen omen, z całego świata!

Kim jesteśmy? Aromanti Zapachy & Emocje jest firmą działającą na polskim rynku od 2009 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem oraz dystrybucją amerykańskich (świece Village Candle), brytyjskich (lampy Ashleigh&Burwood) i francuskich (dyfuzory Goa) zapachów do wnętrz. Ostatnio portfolio Aromanti poszerzyło się o włoskie zapachy do samochodu (Marta La Farfalla) i estońskie woski palmowe (Reval Candle).

Dlaczego akurat zapachy do wnętrz? To proste – chcemy czuć (się) dobrze w miejscach, w których przebywamy. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co pomoże Wam wyczarować odpowiedni – romantyczny, relaksujący, zmysłowy a nawet mroczny – klimat w Waszych domach czy miejscach pracy. A zapach niejedno ma imię i niejedną formę…

Z czym kojarzy się Wam hasło „zapach do domu”? Pewnie z odświeżaczem powietrza albo świecą? I jest to jak najbardziej prawidłowe skojarzenie. Dlatego oczywiście mamy je w swojej ofercie. Ale to nie wszystko, ponieważ za cudowny aromat w pomieszczeniach odpowiadać mogą także dyfuzory zapachowe, lampy zapachowe, saszetki, olejki a także, co powinno zainteresować zwłaszcza fanów gadżetów, dyfuzory ultrasoniczne – mariaż technologii i aromaterapii. Obecnie nasza oferta liczy ponad 300 kompozycji zapachowym, idealnie dopasowanych do Waszych wnętrz i potrzeb!

Dziś produkty z magazynu Aromanti dostępne są w ponad 300 sklepach z wystrojem wnętrz, meblowych, kosmetycznych, a także mydlarniach, perfumeriach i kwiaciarniach w całej Polsce. 

W ostatnich latach nasza firma kładzie duży nacisk na rozwój współpracy handlowej z zewnętrznymi firmami działającymi w pokrewnych tj. estetycznych branżach. I na udział w prestiżowych wydarzeniach – w ostatnim czasie nasze stoisko można było odwiedzić podczas targów Special Days i Home Decor w Poznaniu oraz Beauty Days Warszawa.

Z naszymi produktami zadbacie o piękny zapach w sypialni czy salonie, zlikwidujecie mniej przyjemne aromaty w garażu czy zatrzecie ślady zapachowe zabaw w kuchni. Bez względu na to, czy macie ochotę na otulenie się delikatnością, czy ucieczkę zmysłami w egzotykę, oferowane przez nas produkty dopasują się tak do danego wnętrza, jak i Waszego nastroju.
Niemal zapach szyty na miarę…

Wniosek? Aromanti to po prostu zapachy budzące pozytywne emocje!

Witajcie więc w naszym świecie wypełnionym najpiękniejszymi aromatami, którymi chętnie się z Wami podzielimy! Zapraszamy do naszego sklepu na pachnące zakupy! Mamy nosa, że poczujecie się u nas jak w, oczywiście pięknie pachnącym, domu 🙂

Biuro/Centralny Magazyn/ Sklep/ Showroom:
ul. Mineralna 15A, budynek D3, (Distribution Park Okęcie)
02-274 Warszawa
e-mail: biuro@aromanti.pl
tel.: +48 (22) 337 18 18

https://aromanti.com.pl/