CEWE

Historia CEWE sięga aż 1691 roku. Wtedy bowiem powstało Cewe Color, które założył Heinz Neumüller w Oldenburgu (Niemcy). Nazwa marki CEWE pochodzi od inicjałów CW, Carl Wöltje – był on teściem i mentorem Heinza Neumüllera. CEWE to spółka należącą do koncernu CEWE Stiftung&Co KG, czyli giganta branży usług fotograficznych i fotoproduktów na skalę europejską. Obecnie CEWE działa w 24 krajach, zatrudnia ponad 3 000 osób i dysponuje najnowocześniejszymi laboratoriami fotograficznymi. W skali roku CEWE drukuje miliardy fotografii, miliony CEWE FOTOKSIĄŻEK oraz mnóstwo fotoprezentów – każdy produkt tworzą nasi klienci, według swojego pomysłu, a my dbamy o idealny efekt końcowy.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – lepsza niż klasyczny album

Każdy fotoprodukt CEWE doskonale sprawdza się jako unikatowa, własna pamiątka lub prezent dla bliskich (zupełnie bez okazji i na każdą okazję). Ulubione fotografie wykorzystasz do spersonalizowania fotoprezentów, udekorowania ścian fotoobrazem lub zaprojektujesz własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. To coś ciekawszego niż tradycyjny album fotograficzny. To świetny sposób na prezentację zdjęć i zachowanie wspomnień podróżniczych, rodzinnych lub wszystkich innych wyjątkowych momentów. Możesz poczuć się niczym pisarz, który tworzy książkę – tu również użyjesz tekstu i clipartów, ale w roli głównej pozostaną Twoje fotografie. Projektuj CEWE FOTOKSIĄŻKI w 10 formatach, które pomieszczą od 26 do 174 stron ze zdjęciami w różnym układzie. Proponujemy możliwości nowoczesnego projektowania na komputerze lub w aplikacji mobilnej, ale jednocześnie wierzymy w sentymentalnego ducha klasycznych albumów drukowanych. Oto smak wspomnień przyprawionych własną kreatywnością – fotograficzna uczta dla oczu.

CEWE FOTOKALENDARZE – asystent i dekoracja w jednym

CEWE FOTOKALENDARZ może startować w dowolnym miesiącu. Np. zamawiasz w lutym, a kalendarz rozpoczyna się od marca i aktualny pozostaje przez następne 12 miesięcy. Możesz tu użyć swoich dowolnych zdjęć i stworzyć mały fotokalendarz biurkowy, aby dodać radości swojemu miejscu pracy. Można też wybrać większe formaty i udekorować sobie mieszkanie. CEWE FOTOKALENDARZE zaprojektujesz dla siebie lub na prezent. To łatwe i przyjemne, bo wystarczy swoje zdjęcia umieścić w odpowiednich miejscach szablonów, aby cieszyć się czymś przydatnym i niezwykle przyjemnym dla oka.

CEWE FOTOOBRAZY – dekoracja ścian wspomnieniami

CEWE FOTOOBRAZ lub fotoplakat idealnie sprawdza się przy dekorowaniu ścian. Możesz dodawać pomieszczeniu klimatu własnymi wspomnieniami lub innymi inspiracyjnymi fotografiami. Prezentacja ulubionych zdjęć, prezent dla bliskich (na urodziny, na ślub, na parapetówkę czy na święta) – fotoobraz jest bardzo wielofunkcyjny, a zawdzięcza to zróżnicowaniu formatów i powierzchni, na których drukujemy fotografie. Fotoobraz na akrylu, na płótnie, na drewnie, na płycie Alu-Dibond, na piance PCV lub plakaty na papierze fotograficznym – oto powierzchnie, na których może zagościć Twoje zdjęcie. Te możesz prezentować jako dzieło złożone z jednej fotografii lub kilku – to tzw. obrazy wieloczęściowe.

Wywoływanie zdjęć online – wygodne zamawianie, najwyższa jakość

Oryginalna chemia, certyfikowane papiery fotograficzne, nowoczesne maszyny drukujące, czyli najwyższej jakości odbitki zdjęć! Swoje fotografie otrzymasz w idealnie nasyconych barwach, bo wiemy jak ważny jest aspekt wizualny zdjęć i ich bagaż emocjonalny. Dbamy o Twoje zadowolenie z jakości produktu i wygodę zamawiania – zlecenie możesz nam przekazać przez Internet, paczka zostaje dostarczona do domu lub odbierzesz ją punktach partnerskich CEWE w całej Polsce.