DXN

DXN została założona przez Dato Dr. Lim Siow Jin, absolwenta prestiżowego Indian Institute of Technology. Dato Dr Lim rozpoczął działalność w poszukiwaniu korzyści z grzybów dla ludzkiego zdrowia. Jego głębokie zainteresowanie i niekończący się wysiłek skłoniły go do wykorzystania najpełniejszego potencjału Ganoderma lub Lingzhi, który jest znany jako Król Zioł, dla ludzkiego zdrowia i bogactwa, wraz z założeniem DXN w 1993 roku.

Podstawową działalnością DXN jest uprawa, produkcja i marketing suplementów diety dla zdrowia. Firma ma siedzibę w Malezji i działa na całym świecie. Jest znana z działalności w Ganoderma. Jego linie produktowe obejmują suplementy diety, żywność i napoje, produkty do pielęgnacji ciała, produkty do pielęgnacji skóry i kosmetyki, produkty gospodarstwa domowego i system uzdatniania wody. Od momentu powstania w 1993 roku DXN podtrzymał swoją koncepcję „One Dragon One World One Market and One Mind”. Dzięki tej potężnej koncepcji DXN przez lata rozwijał się nieprzerwanie.

DXN Holdings Berhad to spółka inwestycyjna i zarządzająca DXN Group. Wysoki szacunek DXN za jakość przyniósł firmie wiele wybitnych dyplomów i wyróżnień od różnych organizacji zdrowotnych i biznesowych. Wraz z solidnymi podstawami i zrównoważonym rozwojem, DXN szybko zdywersyfikował się na inne działania biznesowe, w tym nieruchomości, technologie informacyjne itp. W swojej podstawowej działalności w zakresie marketingu sieciowego, szybka globalna ekspansja DXN jest uznawana na arenie międzynarodowej dzięki ogromnemu wzrostowi liczby członków. na całym świecie i jego wzmocnienie w kluczowych lokalizacjach strategicznych. Dzięki ponad siedmiu milionom zarejestrowanych odbiorców na całym świecie, DXN umacnia swoją pozycję światowego lidera produktów Ganoderma.