MIO LIGHTING

Poznaj MIO LIGHTING

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę MIOLIGHTING Magdalena Grzesiak. Jesteśmy firmą produkującą nowoczesne oprawy dekoracyjne o wysokiej jakości, promujące Polskie wzornictwo. Przeznaczone do salonów, sieci handlowych, hoteli oraz dla indywidualnych klientów w kraju i na całym świecie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Chcemy ciągle się rozwijać poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w naszych pracowników, a także rozszerzać współpracę z zagranicznymi klientami, oraz instytucjami otoczenia biznesu. Skład zespołu firmy stanowią doświadczeni i ambitni pracownicy. Nasi konstruktorzy pracują w środowisku SolidWorks oraz SolidWorks Composer, dzięki czemu szybciej i łatwiej reagujemy na potrzeby klientów. Możemy również dostarczać komponenty do opraw wg Państwa zapytań ofertowych/ projektów. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa współpraca z Naszą firmą.

Oświetlenie przeznaczone do salonów, sieci handlowych, hoteli oraz dla indywidualnych klientów w kraju i na całym świecie.  Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Chcemy ciągle się rozwijać poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w naszych pracowników, a także rozszerzać współpracę z zagranicznymi klientami, oraz instytucjami otoczenia biznesu.

Skład zespołu firmy stanowią doświadczeni i ambitni pracownicy. Nasi konstruktorzy pracują w środowisku SolidWorks oraz SolidWorks Composer, dzięki czemu szybciej i łatwiej reagujemy na potrzeby klientów. Możemy również dostarczać komponenty do opraw wg Państwa zapytań ofertowych/ projektów.

http://miolighting.pl/strony/o-firmie