Natalia Gold

Firmę ”Natalia Gold” założyłem w 1979 roku w Piasecznie. Od tamtego okresu „Natalia Gold” zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą biżuterii artystycznej z metali szlachetnych i nie tylko.  Od wielu lat należę do grona najbardziej utytułowanych jubilerów w Polsce. Do obecnej chwili uzyskałem przeszło 130 nagród o profilu artystycznym i gospodarczym, jak również wiele certyfikatów i wyróżnień. Pasmo sukcesów firmy złotniczej „Natalia Gold” zapoczątkowało przyznanie przez Ministra Kultury i Sztuki tytułu „Mistrza Rzemiosła Artystycznego” w roku 1987.

Jednym z naszych nadrzędnych celów jest zasada, która stanowi naczelną dewizę i hasło przy tworzeniu i projektowaniu naszych wyrobów po to ażeby pozostać oryginalnym i nie tworzyć seryjnej, sieciowej biżuterii. Posiadamy tylko dwa salony, choć jak sam uważam to i tak o jeden za dużo. Wytwarzając krótkie serie wyrobów lub ekskluzywne, pojedyncze egzemplarze – nie zapominamy o klientach z mniej zasobnym portfelem. Z uwagą śledzimy światowe trendy mody, poszerzamy nasze inspiracje i nieustannie urozmaicamy nasze wzornictwo o niespotykane i niejednokrotnie bardzo odważne elementy.

W naszych działaniach przyświecają nam dwa hasła: „Tworzymy z pasją piękne kształty” oraz „Przez sztukę do serca”. W myśl pierwszej sentencji wierzymy, że wszystko co jest tworzone z pasją i zaangażowaniem – przekłada się na wymierne efekty. Natomiast w myśl drugiego hasła, które potwierdza tezę, że efekty pracy dyktowanej przez serce i traktowanej z sercem – zostają zauważone i docenione przez naszych klientów. W naszych salonach każdy może wybrać coś dla siebie. Nikt nie odchodzi z pustymi rękoma.

Firma „Natalia Gold” rozwija się nieustannie. Współpracuje również, z wieloma liczącymi się na rynku partnerami. Zdaję sobie sprawę, że na sukces firmy składa się wiele czynników. Dlatego jako właściciel – przywiązuję szczególną uwagę do faktu, że stabilność i dobre imię firmy to nie tylko nieustanna praca czy zasługa szefa, ale również starania jej załogi – świetnych, starannie dobranych pracowników, których darzę szacunkiem i zaufaniem.

Wielokrotnie i z sukcesami uczestniczyłem w konkursie „Warszawski Mazowiecki Znak Jakości”. Trzykrotnie zdobyłem „Fotel Lidera” (w 2002, 2003 i w 2006 roku), „Lidera Liderów” (2007 r.), „Diamentową Odznakę WIP” (2010 r.), „Kupiec Roku” – Nagroda im. St. Wokulskiego ( 2008 r.), „Ambasador Wiktorii M.Z.J.” ( 2011 r.). Naszym najnowszym sukcesem jest uzyskanie tytułu  „Osobowość XX-lecia Konkursu M.Z.J. ( 2017 r. ), natomiast w dniu 19-01-2018r. redakcja magazynu „Businesswoman & Life” zaprosiła mnie do udziału w premierze ” Kalendarza gwiazd 2018 r.” na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Do sesji zdjęciowej Kalendarza gwiazd 2018 r. zaprosiłem ambasadorkę mojej firmy „Natalia Gold” – Justynę Reczeniedi.

Na zakończenie pozostało mi podziękować mojemu mentorowi oraz autorytetowi w działalności artystycznej i pedagogicznej z Wrocławia – Mistrzowi Jerzemu Grondalskiemu. Dziękuję, za to, że jego pasja przełożyła się na moje osiągnięcia, mój sukces oraz …

www.nataliagold.pl

www.facebook.com/bizuteriaNataliaGold/

 

 

Józef Czerniejewski