Rowery z duszą

Rowery z Duszą
W natłoku nudnych i jednakowych sklepów rowerowych nastawionych na rowery wyczynowe, gdzie na ścianach wiszą tylko przerzutki i części nasz sklep jest jednym z nielicznych w Polsce gdzie główny nacisk kładziemy na  szeroko pojętą rekreacje, wygodę i wygląd produktu.  Dużą wagę kładziemy na wygląd naszego sklepu , aby każdy klient czuł się wyjątkowo.

Twój rower nie musi być nudny

Motto „Twój rower nie musi być nudny” idealnie odzwierciedla profil działalności a także kładzie nacisk na indywidualizm i design, którego do tej pory tak mało było w rowerowej branży.
Tylko u nas do Twojego wymarzonego jednośladu masz możliwość dopasowania wszystkich odpowiednich akcesoriów, które nadadzą twojemu bajkowi oryginalny styl Roweru z Duszą.
Aczkolwiek przez słowo akcesoria nie rozumiemy tylko czarnego zapięcia i dzwonka na klik.
Akcesoria ma każdy sklep, ale nie każdy ma taką różnorodność wyboru jak my. W naszym Butiku spędzisz  pół dnia na wyborze kolorowego zdobionego dzwonka,  designerskiego siodełka czy skrzynki rowerowej. Do tuzina różnokolorowych koszyków  szyjemy wyściółki dopasowanie do aktualnej mody rowerowej. Torby i sakwy czy kolorowe zapięcia rowerowe to u nas podstawa wyposażenia

Królestwo  Cruiserów
Podjęliśmy współpracę z trzema największymi producentami rowerów typu cruiser dzięki czemu stworzyliśmy swoiste  Królestwo Cruiserów.  Ze świecą szukać drugiego sklepu oferującego produkty trzech największych marek:  Electra, Plumbike czy Embassy. Poczuj się jak na Palm Beach i wybierz u nas swojego Cruisera

Rowery mamy we krwi
Rowery z Duszą to również profesjonalny i rzetelny serwis rowerowy.
Nasi serwismeni odpicują i zakonserwują Twoje cacko na kolejne długie kilometry.
Rowery nie mają dla nas tajemnic!

Patriotyzm ekonomiczny.
Współpracujemy z największymi Polskimi producentami rowerów. Jesteśmy dumni z tego że wspieramy Polski przemysł i rzemiosło.
Kliencie, pamiętaj! Kupując polskie produkty dajesz pracę!

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała z połączenia Jego pasji do rowerów oraz Jej miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych.

ONA– z wykształcenia prawnik twardo stąpająca po ziemi. Doprowadza do końca najbardziej tajemne rowerowe projekty. Odznacza się wewnętrzną siłą, konsekwencją i zdecydowaniem w działaniu.

„Moja firma powstała z miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych. Każda kobieta lubi piękno i styl, a ten rowerowy nie musi być nudny. Wygoda i komfort a przy tym piękno  jednośladu ozdobionego rowerową biżuterią sprawia, że promowanie aktywnego wypoczynku jest samą przyjemnością! „

ON – niezastąpiony logistyk a przede wszystkim Pan Złota Rączka. Wprowadza ” w życie” wszystkie JEJ rowerowe fanaberie. Sumienny, pracowity i odpowiedzialny.

„Stworzony przez nas  Butik Rowerowy cieszy się ogromna popularnością wśród klientów lokalnych, codziennych aż po osoby z pierwszych stron gazet”

Te dwa charaktery zaowocowały stworzeniem salonu rowerowego innego niż wszystkie!

Pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Martyna i Łukasz Wiśniewscy