Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym na przełomie wieków, około roku 1880. Wnętrza hotelu zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz elegancją. Całość  została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową.

Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, składa się z 6-ciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości. Sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki na wymarzony wypoczynek.

Hotel Sobienie Królewskie oferuje 150 miejsc noclegowych z czego 64 pokoje to komfortowe wnętrza mieszczące się w pałacu, wśród nich do dyspozycji Gości pozostaje 4 najwyższej klasy apartamenty. Naszym Gościom oferujemy również 13 pokoi mieszczących się w budynku szkoły lotniczej zlokalizowanej na polu golfowym nieopodal hotelu.

Oferta Hotelu to również możliwość organizacji konferencji, bankietu bądź innego spotkania branżowego dla łącznej liczby 300 gości w jednej z sześciu sal konferencyjnych.

Dodatkowo hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości bezpłatny basen jak również ekskluzywne SPA, oferujące szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół masażystek.

Pole Sobienie Królewskie powstało z zamiłowania do golfa. Jonathan Davison z Ford Golf Design odpowiedzialny za projekt pola podkreślił niezaprzeczalne walory polskiej przyrody i jednocześnie upodobnił krajobraz do szkockich pól typu links.

SKG&CC to 18-dołkowe pole, zadaszony driving range z 19 stanowiskami oraz wyznaczonymi platformami do gry z trawy, chipping i putting greeny o jakości trawy odpowiadającej realnym warunkom na polu oraz malownicza 3-dołkowa akademia pitch&putt.
Całość kompleksu od czerwca 2012 r. uzupełnia dom klubowy z restauracją o pow. 275m2, dobrze zaopatrzony pro shop oraz wypożyczalnia sprzętu golfowego i wózków elektrycznych.

Obiekt oferuje kursy indywidualne i grupowe dla początkujących i zaawansowanych graczy.

www.sobieniekrolewskie.pl