Socha Business Bags

 

Eleganckie damskie torby to nasza prawdziwa pasja!

Torby SOCHA to idealny wybór dla każdej kobiety pracującej w biznesie. Produkty niemieckiej marki wyróżnia perfekcyjne wykonanie oraz nowoczesny design. W kolekcjach można znaleźć damskie eleganckie i funkcjonalne torebki ze specjalną ochronną przestrzenią na laptopa lub tablet.

Klasyczna kobieca linia toreb na laptopy dostępna jest w wielkościach idealnych do przenoszenia notebooka o rozmiarach od 13 do 17 cali. To torby pełne praktycznych rozwiązań, ze specjalną kieszenią na urządzenia mobilne, z dużą ilością przegródek, które pozwalają na idealne zaaranżowanie przestrzeni w damskiej torebce.

Cała kolekcja toreb marki SOCHA przygotowana została z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, które cenią sobie wygodę, ale jednocześnie wybierają nowoczesne rozwiązania i modny design.

Torby muszą wytrzymać bardzo dużo. Właśnie dlatego wybrany został wyjątkowo wytrzymały materiał w postaci NIVODUR, bardzo lekkiego, syntetycznego, ekologicznego materiału, który jest również w pełni odporny na wilgoć czy nawet deszcz! Z tym materiałem dbanie o ulubioną torbę to przyjemność!

Projektanci toreb dużą wagę przykładają do tego, aby wszystkie modele miały atrakcyjny wygląd. Dlatego tak istotne są dla nich szczegóły podczas wstępnego procesu projektowania, produkcji próbek, a następnie podczas całego procesu powstawania kolejnych modeli toreb.

 

Dlaczego torby biznesowe SOCHA?

– są wyjątkowo lekkie

– odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu

– to piękne stylowe damskie torby z dodatkową funkcjonalnością torby biznesowej!

Torby SOCHA można kupić :
poprzez stronę www.mobilefashion.pl
oraz w salonie firmowym przy ulicy Biały Kamień 5 w Warszawie

Marka SOCHA jest obecna w Polsce dzięki Pani Margaricie Wiśniewskiej.

Menadżer, od 2006 roku prowadzi własną firmę ACENTO, zarządzając zespołem doradców. Na warszawskiej SGH studiowała Finanse i Bankowość, a następnie zagadnienia zarządzania jakością i zarządzania przedsiębiorstwem na Wydziale Ekonomii Politechniki Radomskiej.

Pozytywnie zakręcona i zafascynowana światem nowych technologii – z perspektywy nowoczesnej, silnej i niezależnej kobiety bez kompromisów. Wybiera i promuje rozwiązania, które ułatwiają nam życie każdego dnia.

Współpracuje z największymi światowymi markami, takimi jak lider słuchawek do komunikacji Plantronics. Z sukcesem promuje w Polsce markę SOCHA i jej modowe torby na laptopy dedykowane specjalnie dla kobiet biznesu.

Entuzjastka sportu, aktywnego spędzania czasu i zdrowego stylu życia. Dbałość o dietę i wysokie wymagania kulinarne łączy z ciekawością i zamiłowaniem do odkrywania tego, co nowe. Od kilku lat trenuje i zachwyca się Taekwondo.