TALARIA

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

TALARIA RESORT & SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa stworzona jest z myślą o kobietach. Zapraszamy do Talaria Resort & SPA, wyjątkowego miejsca dla kobiet. Wyjątkowego, bo kobiety są wyjątkowe, ze swoimi potrzebami zależnymi od czasu… i miejsca, w którym się znajdują oraz ludzi i emocji, które je otaczają. Talaria Resort & SPA to coś więcej niż hotel i SPA. To miejsce stworzone z myślą o naszych gościach. To tu poczujecie się wyjątkowo w każdym calu – niezależnie, czy …

-chcecie się ukryć przed światem czy zabłyszczeć,
-aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, czy też po prostu poleniuchować i dokończyć jedną z tych wyczekiwanych książek,
-może potrzebujecie chwili wytchnienia od obowiązków lub szukacie miejsca na organizację spotkania biznesowego czy konferencji?
-chcecie zadbać o kondycję i urodę, nauczyć się czegoś nowego lub zwyczajnie poplotkować z przyjaciółkami?
-a może tylko porozmyślać, leżąc na trawie, zmęczyć się na siłowni, zrelaksować na masażu, odżywić skórę czy zlikwidować kilka zmarszczek?

Niezależnie od tego, czy chcecie poczuć znów smak domowego soku z malin, czy delektować się Dom Perignon – w Talaria Resort & SPA to Wy, KOBIETY, jesteście zawsze dla nas najważniejsze i Wasze lepsze samopoczucie stawiamy na pierwszym miejscu !

 

http://www.talaria.pl/

www.facebook.pl/TalariaSpa