Tonny

Marka TONNY istnieje od 2003r. Lata pracy nad doskonaleniem wzornictwa i jakości produkowanych okularów pozwala na dostarczenie klientom modnych i wysokogatunkowych produktów.
Okulary TONNY wykonane są z różnych materiałów, dzięki czemu mogą być bardzo subtelne i niemal niewidoczne, jak również mocne, masywne czy ekstrawaganckie.

Jeśli chcesz wyrazić siebie przez okulary wybierz te niebanalne. Nie bój się eksperymentować. Masz do wyboru wiele wzorów/ modeli, połączeń materiałów czy zestawień kolorystycznych.Twoja stylizacja powinna być dobrze przemyślana i wyjątkowa w zależności od tego, gdzie pracujesz, jaki zawód wykonujesz czy też jak się ubierasz. Okulary mogą być dopełnieniem twojego wizerunku, jak również wyrażać twoją osobowość. Kolekcja opraw TONNY daje ci dużo możliwości wyboru oraz pomysłów na to, co i jak możesz nosić.
Większość modeli produkowana jest w jednym rozmiarze i w trzech kolorach. Są jednak wzory, wśród których wybór rozmiarów i barw jest znacznie szerszy.
Produkty marki mają zamontowany system fleks, który sprawia, że okulary służą przez długi czas.
Dzięki zamontowanemu systemowi soczewka korekcyjna jest chroniona przed naprężeniami, które naturalnie występują podczas codziennego użytkowania okularów.

Sięgnij po produkty marki Tonny i wykreuj siebie.