wyślij SMS o treści
AT.BR.25
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Agnieszka Gnoth-Lubińska

Prezes Zarządu Story Time Sp. z o.o. Ekspert ds. zarządzania z dwudziestoletnią praktyką. Poza pracą zawodową aktywnie wspiera innych przedsiębiorców na kolejnych etapach rozwoju ich organizacji, dzieląc się swoim know-how oraz umiejętnościami menedżerskimi. Uwielbia pracę z ludźmi. Zawsze otwarta, uśmiechnięta i pełna kobiecej elegancji.

W biznesie stawia na naturalność, personalizację oraz szczere emocje. Ważne są dla niej nieszablonowość i niepowtarzalność. Odzwierciedleniem nieustannego poszukiwania indywidualizmu u drugiego człowieka jest projekt Story-Time, który wyróżnia się nie tylko dbałością o jakość, formę i estetykę produktów, ale również osobliwym stylem komunikacji, w którym poezja i klimatyczna fotografia przełamują standardowe formy komunikacji z klientem.

STORY-TIME

Story-Time to projekt marketingowy inny niż wszystkie. Łączy elementy, które dotychczas funkcjonowały osobno – miłość do sztuki, clue marki wyrażane poezją, potrzebę kreowania pięknych wnętrz, chęć otulania się naturą… Idea marki zaowocowała przygotowaniem wyjątkowych produktów: poduszek dekoracyjnych, kołder dekoracyjnych, poduszek podłogowych, wełnianych narzut, kap, dziecięcych kocyków, wałków dekoracyjnych, które swoją jakością, funkcjonalnością i estetyką przekazują światu komunikat: „Moje wnętrze jest dla mnie ważne „