Magdalena Pasik-Zagalska

wyślij SMS o treści
AT.1.25
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Magdalena Pasik-Zagalska

Prezes Zarządu LENMAR

LENMAR jest nowoczesną firmą transportowo-spedycyjną istniejącą na rynku od 2008 roku.
Oferuje  kompleksowe usługi spedycyjne i logistyczne w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych, obejmujące transport samochodowy, morski i lotniczy. W pełni obsługuje wszelkiego rodzaju ładunki w tym spożywcze, chemiczne, budowlane, elektroniczne itp.

Wiedza zespołu LENMAR oraz nabyte podczas wieloletniej praktyki doświadczenie, pozwalają zrealizować każde zlecenie od kompleksowych projektów logistycznych aż do małych przesyłek ekspresowych. Usługi świadczone przez firmę  LENMAR zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dbałość o najwyższy standard usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników. LENMAR zatrudnia wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę doświadczonych spedytorów, która zapewni przewóz każdego rodzaju ładunku, pewność terminowych dostaw oraz stały kontakt podczas całego procesu realizacji zlecenia.

LENMAR cechuje terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm. Priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

W relacjach klient-wykonawca dla LENMAR ważny jest wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.
Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!

http://www.lenmar.net.pl/