Joanna Michałowska

wyślij SMS o treści
AT.1.57
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

W branży budowlanej i nieruchomości od kilkunastu lat. Ukończyła studia magisterskie na wydziale zarządzania oraz studia podyplomowe na wydziale budownictwa. Obecnie manager sprzedaży i marketingu luksusowych domów i rezydencji na osiedlu Ventana w Walendowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. prowadząc własną firmę oraz pracując w spółce deweloperskiej, gdzie zajmowała się kompleksową realizacją budynków jednorodzinnych, a także jako członek zarządu firmy z branży nieruchomości. Z pasją łączy doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobytą na obydwu wydziałach.

Kompetencje zawodowe, umiejętność nawiązywania relacji z klientami, profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę potwierdzają znakomite wyniki sprzedaży oraz ogromne zainteresowanie osiedlem Ventana oraz autorskimi projektami domów, które z powodzeniem buduje już od kilkunastu lat. Wyróżnia je niestandardowy, modernistyczny wygląd, duża ilość przeszkleń i nowoczesna aranżacja wnętrz w połączeniu z niezwykłą funkcjonalnością.

Swoimi osiągnięciami w branży budowlanej i nieruchomości udowadnia, iż kobiety mogą z sukcesem odnaleźć się w typowo męskich branżach.

W biznesie stawia na profesjonalizm i kompetencje.