Aleksandra Dudka

wyślij SMS o treści
AT.1.73
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Aleksandra Dudka – właścicielka firmy Strusia Kraina & Mobax , założycielka marki Strusia Kraina.

Z wykształcenia automatyk, przez 21 lat pracowała w firmie energetycznej. W 2001 roku zamieniła zawód na nową profesję – hodowlę i produkcję mięsa strusiego. Z wielką ambicją zaczęła poznawać tajniki produkcji strusiny, aktywnie walcząc o dostosowanie polskiego prawa na potrzeby strusiarstwa, współpracując z renomowanymi instytucjami naukowymi i uczelniami.

Po kilku latach wytężonej pracy, firma osiągnęła wysoki poziom  produkcji strusiny. Obecnie jako największy europejski producent dostarcza produkt wysokiej jakości nie tylko klientom zagranicznym, ale od prawie 2 lat bardzo systematycznie wprowadza go na rynek polski, gdzie szybko został zauważony przez klientów, dla których zdrowie i jakość są ważne.

Pani Aleksandra jest osobą bardzo aktywną, pełną energii i entuzjazmu w swojej pracy.

Współpracownicy, dostawcy i klienci doceniają jej mocne zaangażowanie we wszystkie elementy działalności, począwszy od rozmów z małymi lokalnymi hodowcami, po negocjacje z dużymi zagranicznymi koncernami.

Mimo dużej ilości zadań zawsze znajduje czas dla rodziny, wnuków i wojaży kamperem po Europie a także narciarskiego szaleństwa.

Strusia Kraina & Mobax Sp. Jawna – to firma już z 16 letnim doświadczeniem w produkcji mięsa strusiego. Jest największym producentem strusiny w Europie. Już 2006 roku Szwajcarzy docenili jakość strusiny wykupując całą produkcję.

Po kilku latach udało się  wypracować odpowiednią wielkość produkcji tak, aby  zadowolić klienta zagranicznego i polskiego z czego Spółka jest bardzo dumna.

Walory strusiny – niski cholesterol, mało tłuszczu i dużo żelaza hemowego- same przemawiają za siebie, aby konsumować zdrowe mięso strusie.

www.strusiakraina.pl