Anna Maria Chludzińska

wyślij SMS o treści
AT.1.79
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Od początku styczności z prawem (obecnie 11 lat praktyki zawodowej), a tak naprawdę już od czasów studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim – Jej pasją było prawo pracy i prawo gospodarcze. W życiu prywatnym sport – w sezonie zimowym organizuje wyjazdy rodzinne na narty, a na co dzień gra w tenisa i trenuje sztuki walki – jak również filmy z lat 40-ych, 50-ych i 60-ych! (ulubione: Trzy Kamelie
i Waterloo Bridge).

Przed założeniem Ch&O adwokaci Chludzińska, Ochwat i Wspólnicy sp. k. miała możliwość zdobywać doświadczenie z powyższych dziedzin prawnych w prestiżowych polskich kancelariach (w tym w warszawskim oddziale kancelarii Hogan Lovells). Know-how ma więc oparty na solidnej, wieloletniej pracy w tych dziedzinach w podmiotach, które zagwarantowały Jej bogate zaplecze merytoryczne i organizacyjne. Dzięki powyższemu doświadczeniu współpracy poznawała zarówno perspektywę postrzegania sytuacji ze strony pracownika, jak i pracodawcy dzięki czemu potrafi obecnie umiejętnie łączyć zdobytą wiedzę z celem Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu szerokiego spektrum spojrzenia na całość okoliczności.

Zajmuje się więc głównie obsługą prawną Klientów polskich i zagranicznych doradzając w zakresie prawa pracy prawa gospodarczego. Prowadzi szkolenia dla pracowników oraz kadry menedżerskiej z zakresu prawa pracy. Jest członkiem zespołu Ch&O adwokaci świadczącego usługi podmiotom gospodarczym na gruncie problematyki prawa spółek i kontraktów IT.

Ponadto, jest współautorką publikacji z zakresu prawa pracy (artykuły w Rzeczpospolitej, magazynie Fleet) oraz publikacji dotyczących prawnych aspektów ochrony środowiska w procesie inwestycyjnym, w tym zagadnień procedury administracyjnej w kontekście inwestycji budowlanych.

Jest częstym gościem (zaproszonym w charakterze eksperta) audycji radiowych o tematyce prawa pracy.