Anna Skrzyniarz-Plutecka

wyślij SMS o treści
AT.1.50
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Anna Skrzyniarz-Plutecka

pasjonatka, wizjonerka i „renesansowa dusza”. Lekarz anestezjolog, trener, niezależna dyrektor sprzedaży Mary Kay oraz właścicielka „Gabinetu Metamorfoz”.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie gdzie w 2005 roku ukończyła Wydział Lekarski. Początkowo swoje zainteresowania skupiała wokół różnych dziedzin medycyny, aby ostatecznie zdobyć tytuł specjalisty w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Cały czas aktywnie pracuje w zawodzie, obecnie w jednym z warszawskich szpitali oraz uczestniczy w kongresach i zjazdach branżowych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. I choć „śpiewanie kołysanek” to jej niekwestionowana pasja, od zawsze czuła, że medycyna to nie jedyna miłość. Odkrywając uroki rozwoju osobistego zrozumiała jak istotnym elementem życia jest dbałość o równowagę ciała i umysłu oraz własny wizerunek. Od 2014 roku współpracuje z firmą kosmetyczną Mary Kay – bierze udział w wielu warsztatach pielęgnacji, wizażu i stylizacji zarówno jako uczestnik, ale także jako wykładowca. Od 2016 roku po własnej metamorfozie prowadzi do upragnionego celu pacjentów chcących zrzucić zbędne kilogramy i zmienić nawyki żywieniowe. Robi to przy pomocy poznanej i sprawdzonej metody.

Niewyczerpane pokłady energii, pozytywne nastawienie do życia i umiejętność chwytania za serca sprawiają, że łatwo nawiązuje kontakty i relacje. Jej misją jest „wzbogacanie życia ludzi i wydobywanie z nich tego co najpiękniejsze. Dla niej każdy człowiek jest dziełem sztuki”.

Prywatnie żona, zapalona podróżniczka, otwarta na świat i ludzi. Zauroczona Ayurwedą i Huną Hawajską.

Głęboko przekonana o tym, że „szminka i uśmiech mogą zmienić świat „.