Beata Chrobak

wyślij SMS o treści
AT.1.33
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Doradca podatkowy nr 09318, wcześniej główna księgowa w spółkach prawa handlowego, wykształcenie prawnicze. Od 1991 roku prowadzi Kancelarię Podatkową Biuro Rachunkowe Dokum. Jest to jedna z najwcześniej powstałych na terenie Śląska i jedna z większych kancelarii.

Przez pięć lat związana z telewizją TVS w Katowicach. Najpierw brała udział w programie „ Zgodnie z prawem” , gdzie udzielała odpowiedzi prawno-podatkowych w wersji „ na żywo”, później prowadziła „ Kącik podatkowy Beata Chrobak”. W telewizji kilkukrotnie brała też udział w programach podróżniczych – podróże to ogromna pasja Pani Beaty Chrobak.

Od kilkunastu lat jest zaangażowana w działalność charytatywną. Pomaga między innymi: bezdomnym zwierzętom w schronisku w Tychach, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, Fundacji „Akogo?” Pani Ewy Błaszczyk.

Kancelarię Podatkową Biuro Rachunkowe Dokum tworzy zespół profesjonalistów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Usługi Dokum wykraczają poza ramy księgowości, gdyż obejmują doradztwo podatkowe, ekonomiczne, biznesowe, politykę zatrudnienia i strategie rozwoju. Szczególną troską otaczane są nowo powstające podmioty gospodarcze, prowadzone przez młodych, wykształconych specjalistów, stosując zasadę „nam ktoś kiedyś pomógł, teraz my pomagamy”. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych tworzeniem i rozwojem własnego biznesu.

www.dokum.com.pl