Beata Karwacka

wyślij SMS o treści
AT.1.58
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Jedna z czołowych i opiniotwórczych osobowości na Rynku Finansowym w Polsce.

Od 1997 r. związana z Rynkiem Finansowym i  Ubezpieczeniowym poprzez prowadzenie  własnej Firmy związanej z tą branżą.

Od 2005 r. roku nieprzerwanie związana z Rynkiem Odszkodowań, którego jest współtwórcą i jedną z najbardziej znanych osobistości.

Od 2006 r. roku Prezes i większościowy właściciel Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.
–  Firmy będącej jednym z Liderów Rynku Odszkodowań, od 2007 r.  nieprzerwanie uzyskującej tytuł Solidna Firma jako jedyna w całej branży.

Twórca i Pomysłodawca w 2008 r.  Europejskiego Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym  pomagającego Ofiarom Wypadków.

Kobieta, która dzięki swojej energii, determinacji oraz osobistemu poświęceniu doprowadziła do powstania w 2010 r. Polskiej Izby Odszkodowań, organizacji skupiającej ponad 100 podmiotów działających na Rynku Odszkodowań.

Inspiratorka wielu akcji związanych z pomocą dla Ofiar Wypadków oraz jeden z głównych sponsorów powstania w Polsce Pomnika Ofiar Wypadków i Katastrof Komunikacyjnych w Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kuzkówny w Zabawie k/Tarnowa.

W obecnej chwili Pani Beata Karwacka  zarządza kilkoma podmiotami ściśle ze sobą powiązanymi i działającymi na Rynku Finansowym.

Pełna odwagi Kobieta, która nie boi się mieć swoich poglądów i uczestnicząc jako Gość VIP w wielu Wydarzeniach związanych z Rynkiem Finansowym, będąc częstokroć jedynym reprezentantem Rynku Odszkodowań potrafi je publicznie wyrazić.

Jako Prezes Polskiej Izby Odszkodowań jest zapraszana do Rad Rozwoju Rynku Finansowego w Ministerstwie Finansów jako ekspert Rynku Odszkodowań.

Jednocześnie przy tak wielu obowiązkach  w pełni rozumiejąca tragedię i nieszczęścia innych ludzi (szczególnie dzieci),  czemu dała niejednokrotnie wyraz uczestnicząc w akcjach charytatywnych (licytacjach) zbierających pieniądze na ten cel .

Kobieta, która swoją historią udowodniła, że można osiągnąć to w co się wierzy, potrafiąca z ogromnym zaangażowaniem dążyć i osiągać wyznaczone cele.

Jednocześnie matka i żona.

Kobieta tworząca własne standardy i wprowadzająca je w życie.

Po prostu Kobieta Sukcesu, która jednocześnie jak sami Państwo widzicie jest dowodem, że sukces można osiągnąć w tak młodym wieku.