Elżbieta Dominiak

wyślij SMS o treści
AT.1.31
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Moja pracownia sukien ślubnych i wieczorowych powstała 29 lat temu w Kaliszu z ogromnej pasji i zamiłowania do piękna. Przez wszystkie te lata czerpałam z niej ogromna przyjemność i satysfakcję.

Praca moja jest ściśle związana z wyjątkowymi okolicznościami w życiu kobiety (chrzest, komunia, ślub lub inne wyjątkowe okazje) i właśnie dlatego moja praca jest taka FAJNA.

Kocham ludzi i jestem bardzo szczęśliwa, że moja praca to jednocześnie moja pasja. Moje motto PRACA TO POEZJA, którym staram się zawsze zarazić osoby które ze mną współpracują. Każdego roku powstaje kilka nowych kolekcji sukni ślubnych i wieczorowych, które prezentujemy na rożnych pokazach.

24 września br. zapraszamy na pokaz do Palazzo Turati w Mediolanie. W ramach MAD MOOD Fashion Week zostanie pokazanych 8 sukni wieczorowych Dominiak-Design. Stylizacje uświetnią ozdoby stworzone we współpracy z Moniką Ciesiełkiewicz, która pracuje w zespole Philip’a Treacy (London) – jednego z najwybitniejszych projektantów nakryć głowy na świecie. 

http://www.dominiak-design.com/