Ewa Brzozowska

wyślij SMS o treści
AT.BR.59
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Ukończyła studia magisterskie na wydziale handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc wspólnie z mężem własną firmę. W pracy  zawodowej stawia na profesjonalizm i rzetelność.

Pełna energii i pozytywnych emocji postanowiła stworzyć Klinikę, której konkurencyjność zbudowana jest na mocnych fundamentach. Wierzy, że jedynie wiodące technologie i sprawdzone zabiegi mogą zagwarantować sukces i uznanie klientów.

Klinika BEAUTY DUTY jest najnowszym projektem zbudowanym na bazie dużego bagażu doświadczeń biznesowych, stworzonym jednak z sercem i pasją. Ekskluzywne wnętrza kliniki kryją najnowocześniejsze technologie medyczne służące odnowie naturalnego piękna oraz poprawie wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Podczas każdej wizyty w klinice kadra doświadczonych kosmetologów dba o dobre samopoczucie klientów i ich pełne zadowolenie, które potwierdzają spektakularne efekty przeprowadzanych procedur.

BEAUTY DUTY zapewnia niezwykłą atmosferę, gwarantuje najlepsze dostępne na rynku zabiegi  oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie dawanie piękna, radości i pewności siebie klientom jest najlepszą rekomendacją Kliniki.

www.beautyduty.pl