Izabela i Magdalena Szymczak

wyślij SMS o treści
AT.1.76
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Klinika Włosów Hair LAB CENTRUM POMOCY WŁOSOM zapewnia  kompleksowe  usługi  związane z procedurą  odzyskania  zdrowych i pięknych  włosów.
Kompleksowość naszych usług w zakresie trychologii i niechirurgicznych metod uzupełnień pozwala na rozwiązanie praktycznie wszystkich problemów związanych z włosami – zarówno tych zdrowotnych jak i estetycznych. Już podczas jednej wizyty możemy zdiagnozować problem, wdrożyć leczenie i zadbać o aspekty estetyczne naszej fryzury.

  • Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie niechirurgicznego uzupełniania włosów dla kobiet, mężczyzn, dzieci, we wszystkich przypadkach łysienia, przerzedzenia włosów, łysieniu plackowatym, chorobach nowotworowych, w miejscach blizn, po nieudanych przeszczepach, oparzeniach
  • Trychologia holistyczna – współpraca wielu specjalistów takich jak trycholog, endokrynolog, dietetyk i psycholog umożliwia postawienie dokładnej diagnozy i wdrożenie odpowiedniej indywidualnej dla każdego kuracji w zależności od występującego problemu. Posiadamy doświadczenie w walce z wypadaniem włosów –nasi specjaliści trycholodzy ukończyli studia oraz kursy w zakresie trychologii i ciągle podwyższają swoje kwalifikacje
  • Konsultacje psychologiczne – pomagamy osobom z nadmierną utratą włosów, trichotillomanią i łysieniem plackowatym pracować nad swoim problemem.
  • Fundacja Włos ma Głos – wspieramy osoby zmagające się z problemem utraty włosów.
  • Akcja „Podziel się dzieciństwem” – angażujemy się charytatywnie. Zabieramy włosy dla najmłodszych podopiecznych Fundacji „Herosi”, z których wykonujemy systemy uzupełnień włosów.

Pełna oferta i więcej informacji na stronie:

www.hairlab.pl