Joanna Czapska

wyślij SMS o treści
AT.1.64
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

 

Doświadczenie

Joanna z Partners International związana jest od 2000 roku. Początkowo swoje umiejętności negocjacji szlifowała specjalizując się w najmie nieruchomości dla cudzoziemców pod okiem założycielki firmy – pani Karoliny Niedenthal. Ta praca wyzwoliła w niej miłość do nieruchomości, dla której wzięła urlop dziekański, by przez rok szkolić się w zawiłościach rynku i uzyskać licencję zawodową. Ciężka praca i ogromna pasja zaowocowały już w 2006 roku, kiedy Joanna otrzymała szansę prowadzenia firmy, wykorzystywaną z powodzeniem do dziś. Aktualnie Joanna zarządza firmą, ale również zajmuje się segmentem sprzedaży i najmu nieruchomości luksusowych, obsługując klientów kluczowych i międzynarodowych. Cieszy się zaufaniem wielu prestiżowych klientów, którzy skorzystali z usług Partners International i polecają nas swoim znajomym. Joanna buduje firmę przede wszystkim na ciężkiej i uczciwej pracy. Dzięki swoim wnikliwym spostrzeżeniom potrafi zapewnić klientom unikalną przewagę konkurencyjną, a współpracownikom szereg inspiracji i pomysłów. Świetnie obeznana w specyfice rynku, z nienaganną reputacją zarówno ze względu na najwyższy standard obsługi klienta, jak i stwarzanie troskliwego i etycznego środowiska pracy. Jej filozofia biznesu oparta na profesjonalizmie, pełnym zaangażowaniu i dbałości o szczegóły pozwoliła rozwinąć Partners International do rangi lidera na warszawskim rynku nieruchomości premium.

Kwalifikacje

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie i marketing. Zdobyła licencję zawodową o numerze 4585. Jest aktywnym członkiem WSPON, uczestnikiem licznych szkoleń organizowanych przez WSPON i PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości). Ukończyła m.in. kursy CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Zainteresowania

Pracę połączyła z hobby, jest zafascynowana rynkiem nieruchomości, designem i architekturą. Kocha to, co robi, więc tak naprawdę nie pracuje. W wolnych chwilach odwiedza stajnie i konie, a baterie ładuje podróżując i poznając nowe kultury.

https://partnersinternational.pl/