Jolanta Łukasiak-Malicka

wyślij SMS o treści
AT.1.60
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Jolanta Łukasiak-Malicka – Prezes Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego

Pani Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka od 07.07.1995 r. jest Prezesem Zarządu Vistula Banku Spółdzielczy. Posiada wykształcenie wyższe – tytuł magistra ekonomii zdobyła na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła trzy kierunki Studiów Podyplomowych: „Bankowość Spółdzielcza”, „Bankowość”, „Zarządzanie Ryzykiem”. Ponadto, ukończyła kilkadziesiąt kursów zawodowych. W swoim dorobku naukowym posiada publikacje pt. „Analiza pozycji konkurencyjnej banków spółdzielczych na tle wybranych instytucji sektora finansowego w Polsce”, udziały w konferencjach w Banku Zrzeszającym i dwa udziały w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku. Pani Jolanta posiada szereg wyróżnień i odznaczeń , między innymi: Honorową Odznakę „Za zasługi dla Bankowości Rzeczpospolitej Polskiej” od prof. Leszka Balcerowicza, Złoty Medal za Długoletnią Służbę od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Złote Odznaczenie „Za zasługi dla polskiej bankowości spółdzielczej”. Krajowa Rada Spółdzielcza odznaczyła Panią Prezes za zasługi dla spółdzielczości. W 2009 roku uzyskała tytuł „Menadżer Spółdzielca”, otrzymała szereg statuetek oraz dyplomów za wkład w rozwój Banku „Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy „Gepardy Biznesu”. W 2011 roku została uhonorowana statuetką i dyplomem Mazowiecki Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”. W tym samym roku odbyła również kurs na Lustratora, organizowany przez Krajową Radę Spółdzielczą. W swoim dorobku posiada 3 statuetki Business Woman roku 2012 i 2013.

Jako Prezes Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego, wypełnia gorliwie swoją funkcję. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta, z klasą, wrażliwa na potrzeby dzieci i młodzieży. Zawsze potrafi łączyć sprawy zawodowe z życiem rodzinnym.

Vistula Bank Spółdzielczy jest uniwersalnym bankiem, wyłącznie z polskim kapitałem, bankiem o cechach lokalnego banku samorządowego. Działamy nad Wisłą ( Vistula) do tego zobowiązuje nas nasza nazwa czyli w Czerwińsku nad Wisłą, Wyszogrodzie, i Płocku, oprócz tego w Iłowie, Sochaczewie i Małej Wsi, Bodzanowie, Bielsku i Młodzieszynie oraz w Warszawie. Bank działa w pełni samodzielnie i jednocześnie jest zrzeszony z grupą banków spółdzielczych w ramach grupy Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie. Jesteśmy uczestnikami Spółdzielni Systemu Zrzeszenia BPS, którego celem jest zapewnienie płynności i wypłacalności uczestnikom na zasadach określonych w ustawie i Umowie Systemu.

Nowoczesność, efektywność, innowacyjność i ostrożność gwarantująca bezpieczeństwo środków naszych klientów to cechy Banku ważne dziś i w przyszłości.

Dewizą Banku jest „Budujemy lepszą przyszłość” – to zaufanie jakim obdarzają nas klienci, oraz aktywna współpraca na rzecz i rozwój regionu w którym działamy.

Od 01.02.2013 roku Bank działa pod nazwą Vistula Bank Spółdzielczy – nazwa ma charakter unikalny, ułatwia rozwój Banku oraz wpływa na jego rozpoznawalność.

Przekaz który widnieje w naszej nazwie to :

V – siła

I – indywidualne podejście do klienta

S – stabilność, solidność

T – technologia

U – uczciwość

L – lojalność

A – aktywność

Budujemy silną, nowoczesną i konkurencyjną markę oraz chcemy zaistnieć na nowych rynkach. Jesteśmy dla Naszych Klientów ważnym partnerem i uczestnikiem życia lokalnego. Dla nas każdy Klient jest ważny jak VIP i „szyjemy na miarę” produkty, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby naszych kredytobiorców czy depozytariuszy. Bank świadczy korzystne i dogodne usługi kredytowe, oferuje bezpieczne i rentowne rachunki oszczędnościowo- rozliczeniowe w sposób rzetelny i konkurencyjny dla wszelkich osób prawnych i podmiotów gospodarczych, rolników oraz osób fizycznych kierując się ich dobrem. Oprócz tradycyjnych produktów bankowych Klienci mają dostęp do większości usług bezpośrednio z poziomu własnego komputera dzięki zastosowaniu nowoczesnych kanałów dostępu, do których należy eBank. Mamy w swojej ofercie „pieniądz plastikowy” czyli karty płatnicze dla sektora biznes, dla sektora Agro i dla Klientów indywidualnych. Oferujemy  HCE płatności mobilne czyli płatności telefonem komórkowym, przelewy natychmiastowe– Blue Cash, doładowania telefonów, komórkowych, jak również nowoczesne formy finansowania takie jak leasing i faktoring.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, gdzie można poznać naszą historię, zobaczyć osoby zarządzające Bankiem i kierujące poszczególnymi Placówkami, wybrać produkty, które są w ofercie Banku. Na naszej stronie www.vistulabs.pl dostępne są kontakty do naszych Placówek.