Justyna Dachowska

wyślij SMS o treści
AT.1.69
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Właścicielka Biura Rachunkowego „Credo”, certyfikowana przez Ministra Finansów księgowa, ekonomistka i praktyk z wieloletnim doświadczeniem, sygnatariusz Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości oraz aktywny członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Międzynarodowej Federacji Księgowych IFAC.

Wiedzę zdobywała na Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze i w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Uczestnik wielu kursów i szkoleń.

Z niezwykła śmiałością burzy i konsekwentnie zrywa z panującym stereotypem „nieprzyjaznej księgowości”. Poglądy przedstawiające swój zawód jako nudny i mało pasjonujący odsyła do lamusa. Zmotywowana, chętna do działania, z mnóstwem pomysłów. Prawdziwy wulkan energii. Uwielbia iść pod prąd i inicjować przedsiębiorcze działania, nie tylko doradzając Przedsiębiorcom, ale prowadząc i motywując ich postawę do natychmiastowego działania poprzez racjonalne inwestycje w firmie.

Zapewnia swoim Klientom elitarny program obsługi księgowo-kadrowej, dający poczucie bezpieczeństwa i asysty podatkowej na każdym etapie współpracy. Aktywnie wspiera nie tylko duże firmy, ale znajduje także czas by już od pierwszych kroków tworzyć startupy, pomagając zrealizować wielkie nadzieje, wizje, oczekiwania i marzenia.

Na pytanie – czy istnieje biznes bez ryzyka?

Odpowiada natychmiast – nie ma takiego!

Zawsze daje szansę tam, gdzie widzi pasję: „W księgowości markę tworzy człowiek. Jestem założycielką firmy, otaczającą troską już same emocje początkujących Przedsiębiorców, a nie tylko twardo stąpających po ziemi, ukształtowanych ludzi biznesu. Często tam, gdzie nie ma historii rachunku bankowego, finansowania, wiedzy ekonomicznej i podatkowej – wystarczy podać pomocną dłoń i wesprzeć doradztwem, by nagle pojawiły się przedsiębiorcze działania i wielkie pieniądze.”

Nie pozostaje również obojętna wobec pomocy potrzebującym. Swoim sercem otoczyła m.in. Wioski Dziecięce SOS. Każdego roku z uporem uczestniczy w gromadzeniu 1% podatku na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Prywatnie żona, która ma w sobie gen podróżnika i ogromne pokłady romantyzmu z literackim zacięciem.

Sztuka Biznesu – www.biurorachunkowecredo.pl