Karina Popieluch

wyślij SMS o treści
AT.1.6
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Karina Popieluch

Senior HR Expert, Trener Biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC, Assessor

Blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B  zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją oraz sprzedażą, a przejście z Biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi  i ekspertyzy w obszarze Lean Management.

Pomysłodawca i kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Center of Excellence oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner oraz patron merytoryczny cyklu HR na szpilkach. Autor wielu publikacji i uznany prelegent konferencji branży HR (Kongres Kadry, HR Camp, Kongres Profesjonalistów HR).

Na co dzień pracuje nad rozwojem indywidualnym i zespołowym kadry zarządzającej, zasiada w radzie nadzorczej, doradza zarządom spółek komercyjnych, wspiera transformacje funkcji HR oraz realizuje projekty budujące przewagę organizacji w oparciu o efektywne Zarządzanie Zmianą, Przywództwo i Kapitał Ludzki w ramach prowadzonych firm doradczo-szkoleniowych KaiZen HR i KaiZen IT.

Zespół KaiZen HR to eksperci w dziedzinie strategicznego i procesowego zarządzania zasobami ludzkimi, skutecznie wdrażający spersonalizowane rozwiązania dla biznesu. Misją firmy jest synchroniczny rozwój ludzi i organizacji – taki, gdzie efektywna zmiana biznesowa wsparta jest skuteczną transformacją kompetencji i postaw pracowników. Zakres realizowanych usług obejmuje: consulting HR, szkolenia, ocenę kompetencji, rekrutację, coaching i mentoring.

Więcej informacji, publikacje oraz referencje Klientów znajduje się na stronie www.KaiZenHR.pl