Karolina Mróz

wyślij SMS o treści
AT.1.82
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Moja przygoda z wizażem rozpoczęła się bardzo wcześnie. Jako, że urodziłam się 17 lat po mojej siostrze, maskarę i pomadki trzymałam w ręku częściej niż grzechotki. Swój pierwszy profesjonalny  makijaż wykonała w wieku 3 lat, kiedy obcięłam sobie grzywkę, umalowałam usta na czerwono, a na powieki położyłam turkusowy cień, którego fanką była moja mama. Byłam bardzo dumna z efektu. Niestety rodzice nie podzielali mojego entuzjazmu, co chyba spowodowało, że w starszym wieku zaczęłam się doskonalić w sztuce makijażu. Jestem profesjonalistką i wszystko co robię musi być idealne.

Makijażem staram się nie tylko ukazać kobiece piękno, ale również podkreślić osobowość i temperament moich klientek. Inspirację czerpię z wnętrza oraz śledząc najnowsze trendy i szkoląc się u najlepszych.

To niesamowite uczucie obserwować kobiety, które na moich oczach przeistaczają się z szarych myszek w piękne motyle. Widać to zarówno na ich umalowanych twarzach, w uśmiechu, sposobie poruszania się jaki i błysku w oczach. To niesamowite doświadczenie. Oprócz satysfakcji, nagrodą dla mnie jest także zajęcie 1 miejsca w regionalnym konkursie „Mistrzowie Urody’’.

Bycie wizażystką to nie tylko moja praca, to pasja i stan umysłu.

Mam nadzieję, że to uczucie będzie mi towarzyszyło przez cała karierę zawodową.