Magdalena Nowicka

wyślij SMS o treści
AT.BR.31
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Magdalena Nowicka – właścicielka Kliniki Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline, założonej w 2006 z myślą o kobietach i mężczyznach chcących wcielić w życie swoje marzenia o dobrym wyglądzie. Absolwentka białostockiej Akademii Medycznej ze specjalizacją w zakresie chirurgii ogólnej.
Realizuje karierę w myśl zasady szczęśliwy ten, kto swoją pasję uczynił zawodem”. Nieustająco podnosi kwalifikacje zarówno w kraju, jak i zagranicą, uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej  i medycyny estetycznej. Wyjątkowo dba o najwyższy poziom swojego profesjonalizmu. Dzięki jej wiedzy i talentowi, klinikę Noviline wybierają pacjenci nie tylko z kraju, ale również z zagranicy.

Magdalena Nowicka traktuje swój zawód jako swoiste powołanie. Często bezinteresownie i bezpłatnie pomaga ludziom pozbyć się wad i przeszkód w komfortowym, szczęśliwym funkcjonowaniu. Siłę i motywację do pracy oraz ciągłego rozwoju czerpie z zadowolenia i szczęścia pacjentów, których wspiera. Leczy nie tylko ciała, ale i dusze. I za to pacjenci ją kochają. Zwłaszcza, że jest osobą otwartą na wszystkich, empatyczną i skromną. To dlatego, choć prowadzi praktykę bez rozgłosu i szeroko zakrojonej reklamy, jej klinika Noviline cieszy się renomą w branży.

Jest rodowitą Białostoczanką, od najmłodszych lat mocno związaną z rodzinnym miastem. Kiedy tylko może, rozkoszuje się widokami łąk i lasów, które ogląda ze swojego domu na jednym z podmiejskich wzgórz. Nie wyobraża sobie życia gdzie indziej, choć uwielbia podróże, zwłaszcza w dzikie, jeszcze mało znane zakątki świata. Na co dzień relaksuje się czytając książki przede wszystkim o tematyce medycznej. Największym sukcesem Magdaleny Nowickiej jak sama podkreśla są jej dzieci, dwójka fantastyczny synów, którzy są dla niej całym światem.

Serdecznie zapraszam!

Magdalena Nowicka

www.noviline.pl