Małgorzata Kołodziej

wyślij SMS o treści
AT.BR.10
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Małgorzata Kołodziej (ur. 20 kwietnia 1959 r. w Leszczynach na Śląsku) – właściciel firmy NOMAK Małgorzata Kołodziej, która zajmuje się dystrybucją produktów ekologicznych (żywność funkcjonalna, suplementy diety i kosmetyki naturalne). Jednocześnie wspólnik w spółce NOMAK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działającą w tej samej branży.

Firma działa na rynku polskim od 2005 r. i stawia na naturalny tryb życia, promuje żywność ekologiczną oraz naturalne suplementy diety, wspierające zdrowie. Firma NOMAK rozpoczęła w Polsce pionierską dystrybucję unikalnych ekologicznych produktów, jak: bio olej kokosowy (złoty medal Targów Eco Family w 2011 r. w Kielcach ), bio chipsy kokosowe (złoty medal Międzynarodowych Targów World Food w 2016 r. w Warszawie) bio herbatka z czystka, suplement diety z koncentratem z omułka zielonowargowego oraz z grzyba shitake. Wyłączny dystrybutor produktów ekologicznych produkowanych przez znane, niemieckie firmy. Firma posiada od 2011 r. certyfikat rolnictwa ekologicznego PL-EKO-04.

Pielęgniarka dyplomowana z prawie 30-letnim stażem pracy, promująca zdrowy styl życia. Posiadaczka wielu certyfikatów zawodowych. Uczestniczka i prelegentka wielu kongresów i konferencji zdrowotnych. Sponsor nagród dla złotych medalistów VII Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych „Trzeci Wiek na Start” w 2015 r.

Prywatnie babcia Mateusza. Lubi koncerty muzyki poważnej.