Małgorzata Ochwat

wyślij SMS o treści
AT.1.81
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Jest adwokatem „sądowym”, który z pasją podchodzi do procesu. Ma więc bogate doświadczenie i wypracowany know-how w praktyce proceduralnej. Prywatnie: uwielbia podróże! W ostatnich miesiącach zwiedziła m.in. Kazachstan, Kirgistan oraz Albanię. Element „międzynarodowy” był dla niej zawsze interesujący – nie tylko z punktu widzenia turystycznego, ale i politycznego, bowiem jednocześnie z Prawem studiowała Stosunki Międzynarodowe na specjalizacji Unia Europejska.

Zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych na gruncie prawa cywilnego. Już ósmy rok regularnie prowadzi procesy z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Jest członkiem zespołu Ch&O adwokaci świadczącego usługi osobom fizycznym na gruncie ubezpieczeń społecznych.

Przed założeniem Ch&O adwokaci Chludzińska, Ochwat i Wspólnicy sp. k. współpracowała z kancelariami adwokackimi specjalizującymi się w prawie karnym i rodzinnym oraz Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie, gdzie koordynowała umowy zawierane w ramach projektów unijnych. Praktykę zdobywała również w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Występuje jako ekspert w programach telewizyjnych oraz jest częstym gościem audycji radiowych.