Małgorzata Podbielska

wyślij SMS o treści
AT.BR.44
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Współtwórca marki En Casa, warszawskiego biura nieruchomości specjalizującego się w pośrednictwie nieruchomości segmentu Premium. Pozycję lidera na rynku od początku działalności buduje wraz z zespołem na uczciwych i jasnych zasadach współpracy oraz strategii Win-Win.

Z wykształcenia specjalista ds. marketingu. Z zamiłowania wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą na studiach oraz podczas pracy w korporacjach, w branży nieruchomości. Jest bardzo efektywnym pośrednikiem nieruchomości luksusowych, ale przede wszystkim doskonale wyznacza ścieżkę promocji ofert apartamentów, domów oraz marki En Casa. Odpowiedzialna jest za wizerunek agencji oraz promocję w różnych kanałach komunikacji.

Aktywny członek WSPON (Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami), gdzie ma możliwość dzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz ma realny wpływ na rozwój całej branży.

Niespokojny duch, który kocha pracę z ludźmi. Z każdym klientem chętnie napije się kawy, porozmawia, pozna potrzeby i wymagania, a później je spełni. Współpraca z ludźmi to jej ulubiona aktywność – ta część codziennej pracy sprawia, że nigdy nie znika uśmiech z jej twarzy.

Uwielbia biegać, pić kawę w towarzystwie wyjątkowych ludzi oraz układać budowle z klocków lego ze swoimi synami.

www.encasa.pl

O marce

En Casa to ekspert nieruchomości segmentu premium. Pozycję lidera na rynku zbudowaliśmy na uczciwych i jasnych zasadach współpracy oraz strategii Win-Win. Oparliśmy się na etyce w biznesie i na najlepszych wzorcach zachodnich firm. Od początku wyznaczamy standardy obsługi klienta nieobecne wcześniej na polskim rynku. Wprowadziliśmy własne zasady, a klienci błyskawicznie docenili je i dostrzegli wartość naszej pracy. Jesteśmy partnerem biznesowym, a nie sprzedawcą. Doradzamy obiektywnie, służymy wiedzą i podsuwamy rozwiązania dbając o korzyść i bezpieczeństwo klienta.

Wybierając En Casa na swojego prywatnego doradcę ds. nieruchomości korzystacie Państwo z naszej oraz współpracujących z nami ekspertów wiedzy w zakresie: optymalizacji podatkowej, doradztwa prawnego, usług architektonicznych i remontowych oraz pomocy przy wycenie nieruchomości.

W gronie osób, które nam zaufały znajdują się międzynarodowe korporacje, ambasady, prywatni inwestorzy oraz klienci indywidualni. Jesteśmy aktywnym członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz systemu współpracy międzyagencyjnej MLS.

Dlaczego klienci nas wybierają?

  • Kompleksowość. Nasza pomoc wykracza poza standardowe ramy usługi pośrednictwa: m.in. optymalizacja podatkowa, doradztwo prawne, usługi architektoniczne i remontowe.
  • Oszczędność czasu. Robimy wszystko za klientów, żeby w tym czasie mogli zająć się tym, co naprawdę ważne.
  • Relacja. Tak w biznesie jak i w życiu najważniejsza jest wartościowa relacja. Zawsze w naszej pracy widzimy więc przede wszystkim człowieka i jego indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.
  • Elastyczność. Działamy elastycznie i proaktywnie, by wspólnie osiągnąć sukces. Realizujemy nietypowe zlecenia i znajdujemy wyjście z każdej niemalże sytuacji.
  • Dyskrecja. Szanujemy pokładane w nas zaufanie. Rozmowy z nami to jak spotkania w klubie dżentelmenów.
  • Jakość. Zapewniamy zawsze bezkompromisowo najwyższą jakość usług. Jeżeli coś jest warte zrobienia, jest warte zrobienia dobrze.

W czym możemy pomóc?

Każdy członek naszego zespołu jest inny – ma swoje pasje, umiejętności, życiowe doświadczenia. To co nas łączy, to chęć partnerskiej, skutecznej współpracy z Tobą na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz eksperta ds. nieruchomości, służymy pomocą. Serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura na spotkanie przy dobrej kawie.

www.encasa.pl