Marta Komar

wyślij SMS o treści
AT.BR.40
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

hotelarz z pasji, zamiłowania i zawodu; w latach 2001-2004 studiowała ZiM na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach; potem Uniwersytet Warszawski: Geografia Ekonomiczna.  Edukacja kierunkowa pozwoliła na podjęcie pracy zawodowej w najlepszych renomowanych hotelach stolicy takich jak: Hyatt Regency Warsaw, Mamaison Le Regina Hotel.  Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana za swą pracę, ambasador reprezentowanych miejsc i marek.  Zaangażowana, szybko zauważana i wyróżniająca się w gronie pracowników.  Energiczna, komunikatywna, szybko nawiązuje kontakty interpersonalne. Systematyczne awanse na stanowiskach kierowniczych doprowadziły do objęcia stanowiska Dyrektora w Hotelu & SPA**** Czarny Groń w Kompleksie z usługami SPA & SKI. Z czasem otrzymała promocję na stanowisko Dyrektora Operacyjnego Kompleksu Czarny Groń. Stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jest osobą otwartą na nowe wyzwania.  Potrafi pracować pod presją czasu i sprawdza się w sytuacjach stresowych.  Swój dalszy rozwój wiąże z wykonywanym zawodem, w przyszłości pragnie uczyć zawodu w szkołach kierunkowych.

Prywatnie żona  i mama dwóch wspaniałych córek: Kornelki i Zosi. Dzielnie stawia z nimi czoła trudom dnia codziennego.

HOTEL & SPA CZARNY GROŃ to kolejny trafiony pomysł inwestycyjny zrealizowany w miejscowości Rzyki koło Andrychowa. Kompleks Czarny Groń, do którego obiekt należy, oferuje swoim Gościom: SKI Centrum, parki linowe, Magiczną Osadę, Symulatory Jazdy na Nartach i Snowboadzie, Sztuczny Stok Narciarski, kort tenisowy, który w zimie zamieniany jest na sztuczne lodowisko i inne atrakcje. Hotel, to idealne uzupełnienie oferty tej rodzinnej firmy.

Powstały w grudniu 2013 Hotel & SPA**** to 38 nowocześnie urządzonych pokoi jedno i dwu –osobowych, w tym apartamentów, rozmieszczonych na trzech poziomach, mogących przyjąć ok 120 osób. Obiekt został przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Restauracja Hotelowa  przygotowana na ok 120 miejsc, dostępna nie tyko dla Gości hotelu, to dodatkowy atut tego miejsca. Proponowana w niej kuchnia europejska z  akcentami lokalnymi zaspokoi najbardziej wyszukane podniebienia naszych Gości.

Hotelowy Świat SPA, który czaruje zmysły, rozsiewa spokój, odprężenie, nadaje wyjątkowości życiu, to: basen, jacuzzi, sauna sucha, mokra i ziołowa oraz gabinety odnowy biologicznej, w których połączenie nowoczesnej technologii z darami natury i wyjątkowymi ludźmi daje doskonałe ukojenie po zimowych wojażach na stoku lub letnich wyprawach do parku linowego czy pieszych wędrówkach po górach.

Hotel & Spa Czarny Groń to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, prelekcji, bankietu czy dyskretnego spotkania na szczycie.  Architekci zaplanowali 4 sale konferencyjne z pełnym zapleczem multimedialnym w tym salę balowo – konferencyjną mieszczącą ok 200 osób.

Uzupełnieniem oferty jest Klub Nocny,  a w nim  drink bar serwujący szeroką gamę trunków.

Goście mogą wynająć pokoje w funkcjonującej od 2009 Oberży, będącej przede wszystkim restauracją słynącą w regionie ze  znakomitej kuchni. Dodatkowo do dyspozycji pozostają 4 luksusowe apartamenty na wzór alpejskich chalet;  pokoje nad Knajpą SKI przy stoku narciarskim oraz 9 domków całorocznych typu brda.

Bazując na doświadczeniu hotelarskim i gastronomicznym swoich pracowników, wspaniałej kuchni, atrakcjach, które, jako jedyne w regionie budują wyjątkowość miejsca tworzymy kompleks hotelarsko – turystyczny, który sprawi, że Wasz pobyt w Beskidzie Małym nie będzie jednorazowy.

Serdecznie zapraszamy do HOTELU & SPA**** Czarny Groń

http://www.czarnygron.pl/