Martyna Wiśniewska

wyślij SMS o treści
AT.1.38
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Właścicielka i założycielka firmy Rowery z Duszą. Z wykształcenia prawnik z zamiłowania pasjonat sztuki rowerowej.  Kobieta twardo stąpająca po ziemi. Doprowadza do końca najbardziej tajemne rowerowe projekty. Odznacza się wewnętrzną siłą, konsekwencją i zdecydowaniem w działaniu. Prywatnie żona i mama, uwielbiająca ciepło domowego ogniska.

Wspólnie z mężem założyli jeden z najbardziej designerskich sklepów rowerowych w Polsce. W natłoku nudnych i jednakowych sklepów rowerowych nastawionych na rowery wyczynowe ich sklep jest jednym z nielicznych w Polsce gdzie główny nacisk kładziony  jest na szeroko pojętą rekreację, wygodę i wygląd produktu. Promują rowery miejskie i designerskie akcesoria rowerowe.

„Moja firma powstała z miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych. Każda kobieta lubi piękno i styl, a ten rowerowy nie musi być nudny. Wygoda i komfort a przy tym piękno  jednośladu ozdobionego rowerową biżuterią sprawia, że promowanie aktywnego wypoczynku jest samą przyjemnością! „

Motto „Twój rower nie musi być nudny” idealnie odzwierciedla profil działalności a także kładzie nacisk na indywidualizm i design, którego do tej pory tak mało było w rowerowej branży.
„Stworzony przez nas  Butik Rowerowy cieszy się ogromna popularnością wśród klientów lokalnych, codziennych aż po osoby z pierwszych stron gazet”

„Rowery z Duszą” współpracują z największymi Polskimi producentami rowerów.
„Jesteśmy dumni z tego że wspieramy Polski przemysł i rzemiosło, stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów”

www.roweryzdusza.pl