Monika Wolny

wyślij SMS o treści
AT.BR.17
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Monika Wolny – manager hotelarstwa z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą B2B, od kwietnia 2016 roku piastuje funkcję Dyrektora Hoteli i Gastronomii w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój SA. Monika Wolny jest związana z Uzdrowiskiem Konstancin-Zdrój SA od lipca 2015 roku, dotychczas pełniąc obowiązki Dyrektora Działu Sprzedaży i Uzdrowiskowego Biura Usług.

Wcześniej przez wiele lat pełniła funkcje zarządcze i kierownicze m.in. w ośrodkach: Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Pałacowe Centrum Konferencyjne – Pałac Ossolińskich w Sterdyni oraz Centrum Konferencyjne Falenty. Swą karierę w hotelarstwie zaczynała w OST GROMADA, w Hotelu i Centrum Kongresowym przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie, gdzie miała możliwość uczyć się fachu od swojej mentorki Pani Barbary Wilczyńskiej, ówczesnej Wicedyrektor Hotelu.

Bogate doświadczenie zawodowe Moniki Wolny związane z branżą turystyczną i hotelarską poparte jest również wykształceniem kierunkowym. Pani Monika jest absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie, odbyła też wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu oraz promocji placówek turystycznych.

Obecne stanowisko Dyrektora Hoteli i Gastronomii, w tym nowo otwartego w styczniu 2016 roku (tuż przy konstancińskiej tężni solankowej) Hotelu EVA Park Life & Spa to dla Moniki Wolny nie tylko kolejne osiągnięcie zawodowe, ale przede wszystkim realizacja jej życiowej pasji i fachowej gościnności, tak ważnej w tej branży. Jak sama mawia: „Kontakt z Klientem to pasja, a nie obowiązek służbowy”. Warto też w tym miejscu wspomnieć słowa innego mentora Moniki – Tomasza Warmusa z Centrum Kongresowego w Falentach o sprzedaży i gościnności w hotelarstwie „…w naszej branży nie przepraszamy a rekompensujemy…i nie sztuką być wielkim, sztuką jest być szybszym niż inni”.

Na koniec warto podkreślić największy sukces życiowy Moniki, a mianowicie to że w pracy Pani Dyrektor a w domu troskliwa i kochająca matka trójki wspaniałych synów. Jak widać pasja i charakter idą w parze ze wspaniałą duszą…