dr Andrzej GÓRSKI

wyślij SMS o treści
AT.1.55
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

dr Andrzej GÓRSKI

Prezes OLIMP AIR

Pewna firma, to w tym wypadku ten jeden człowiek – Andrzej Górski, który prawie trzydzieści lat temu podążył za swoim marzeniem i założył OLIMP AIR Biuro Podróży. To człowiek, który wciąż poznaje świat na nowo. Z pasją. Zrealizował własne marzenie, a teraz realizuje marzenia innych. W ponad 100 krajach, na wszystkich kontynentach.

OLIMP AIR jest licencjonowanym agentem posiadającym akredytację IATA (International Air Transport Association). Specjalizuje się w kompleksowej organizacji podróży biznesowych i wyjazdów firmowych. Jako jedno z pierwszych i nielicznych biur w Polsce zajmuje się międzynarodowym lotniczym transportem medycznym we współpracy z Air Med Escort.

Andrzej Górski jest docenionym ekspertem i autorem szeregu publikacji w dziedzinie turystyki biznesowej, wykładowcą akademickim, Wiceprezesem Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiej Izby Turystyki (PIT), Sekretarzem Naczelnej Komisji Rewizyjnej PIT oraz Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce. Absolwent studiów doktoranckich na AWF.  Uhonorowany licznymi nagrodami, w tym Dyplomem Uznania przez Marszałka Województwa Mazowieckiego za zasługi na rzecz rozwoju turystyki oraz aktywny udział w kreowaniu i upowszechnianiu pozytywnego wizerunku regionu w 2017 roku. Uczestniczy w pracach Rady Turystyki Biznesowej.

W wolnych chwilach uprawia sport.

www.olimpair.com.pl

„Naszą pasją są podróże bez granic… od 1990 roku!”