Paulina Horabik

wyślij SMS o treści
AT.1.57
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Monument Fund to Fundusz dla Przedsiębiorców. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm i osób planujących założyć działalność gospodarczą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując pożyczki od 50 000 zł do 5 000 000 zł. Pomagamy rozwinąć biznes, dzięki pożyczce zabezpieczonej na nieruchomości. Umożliwiamy zabezpieczenie na 2. miejscu hipotecznym.

Przeważnie uzyskanie kredytu bankowego wiąże się z wypełnieniem szeregu skomplikowanych formalności i wymogów, w Monument Fund udzielamy szybkiego finansowania w kilka dni.

Od lat specjalizowaliśmy się w rynku nieruchomości, gdzie inwestowaliśmy. Obserwując rynek w Polsce zauważyliśmy, że pojawiające się okazje biznesowe często wymagają, szybkiego zastrzyku finansowego w krótkim okresie czasu. Starając się o takie środki, w 2012 roku odkryliśmy niszę do stworzenia firmy. Tak powstała pierwsza spółka, obecnie działamy pod szyldem MONUMENT FUND S.A.

Uzyskaliśmy wiele wyróżnień, m.in. w kategorii Biznesowy Produkt Roku 2016 w plebiscycie „Loan Magazine Awards”, przeszliśmy audyt etyczny oraz uzyskaliśmy certyfikat KPF.

W 2017 roku – zamiast jednego kroku w przód, zrobiliśmy dwa. Płynnie przeszliśmy przez proces modyfikacji produktu i zarejestrowaliśmy przy tym duże sukcesy tj. utrzymaliśmy jedną z najniższych szkodowości portfela – na poziomie niższym niż niejeden bank, pomogliśmy setkom przedsiębiorców w realizacji inwestycji, które wymagają szybkiej reakcji, a także w utrzymaniu płynności biznesowej. Nasze wsparcie otrzymali deweloperzy, firmy budowlane, wolne zawody, firmy transportowe, remontowe, inwestorzy na rynku nieruchomości, handel sezonowy i nie tylko, także właściciele hoteli, pensjonatów czy gastronomi. Wspieraliśmy szeroko pojęty rynek związany z nieruchomościami.

„Biznes traktujemy osobiście”

Oznacza to, że nasz produkt dedykujemy Przedsiębiorcom. Rozumiemy ich potrzeby i wychodzimy im naprzeciw. Klienci bardzo często mają ograniczoną zdolność kredytową dla banków, a ich wiarygodność w Biurach Informacji Gospodarczej też nie zawsze jest w doskonałej formie. Są również tacy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie i szukają wsparcia finansowego. Niektórzy klienci potrzebują pieniędzy jak najszybciej, ponieważ pojawiły się wyjątkowe możliwości rozwoju ich biznesu. Im wszystkim staramy się pomóc. Do klientów podchodzimy w sposób elastyczny. Oferujemy kilka możliwości spłaty zobowiązania i wspólnie z klientem ustalamy, która z nich będzie dla niego najkorzystniejsza. Dla Monument Fund klient zdolny do spłaty finansowania to taki, który ma plan na swój biznes i plan na spłatę finansowania pomostowego, w związku z tym, że kwoty sięgają często kilku milionów złotych konieczne jest zabezpieczenie hipoteczne.

Korzystamy z doświadczeń bardziej świadomych rynków europejskich i tworzymy na ich tle nową jakość dopasowaną do obecnych warunków. Jesteśmy elastyczni, słuchamy klientów, a każdy przypadek jest traktowany indywidualnie.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem www.monumentfund.pl