4VALUE

4VALUE Business Consulting, powołana w 2012 roku, jest firmą doradczą i szkoleniową specjalizującą się w dziedzinie doradztwa biznesowego, zarządzania oraz wdrożeń IT.

Naszą misją jest pomaganie naszym Klientom w odnoszeniu sukcesów biznesowych, spełnianiu marzeń oraz rozwijaniu ludzi i organizacji. Dążymy do tego, aby być firmą pierwszego wyboru w budowaniu wizji, strategii i efektywnego działania każdego biznesu. Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów i trenerów, którzy łączą duże doświadczenie, innowacyjne podejście oraz elastyczność potrzebną do tworzenia unikatowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Wierzymy, że każda działalność może być przyjemnością, gdy inspiruje do działania, odkrywa nowe możliwości, pozwala rozwijać liderów oraz zmieniać ludzi i organizację. Pracujemy z największymi firmami, średnimi oraz całkiem małymi. Na każdym etapie potrzeba świadomej dbałości o równowagę między działaniem, a rozwojem, czyli zwiększaniem potencjału działania, a każdy etap wymaga innego podejścia.

www.4VALUE.com.pl