Bigordi

Bigordi to rodzinna firma zlokalizowana w okolicach Przemyśla. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które w pełni rozumie, że najlepszą inwestycją w naszą przyszłość są ludzie, którzy poświęcają swój czas i angażują całą swoją pasję w uszycie każdej naszej torebki. Ciężka praca całego naszego zespołu, ludzki talent oraz determinacja to główne składniki wszystkich torebek, które opuszczają naszą linię produkcyjną, aby trafić do Klientów i spełnić ich najwyższe oczekiwania. To właśnie dzięki osobom, które pracują w Bigordi każdy detal w naszych torebkach jest dopieszczany z uwagą i precyzją, którą można osiągnąć tylko w czasie ręcznej produkcji.

‚Szycie to nasze życie’

Dlatego Bigordi kieruje się wartościami rodzinnymi opartymi o szacunek do każdej osoby oraz docenienie jej ciężkiej pracy. W naszej firmie zarówno każda para rąk jak i każda głowa to niezastąpione źródło kreatywności, którą wpisujemy w każdy nasz projekt.

Bigordi czuję odpowiedzialność nie tylko w stosunku do osób, które stanowią część naszej rodziny, ale także do naszych Klientów. W związku z tym przywiązujemy szczególną uwagę do tego , w jaki sposób nasze torebki odbierane są przez klientów, którzy zaufali naszej marce i wspierają rozwój naszego biznesu w zgodzie z naszymi wartościami. Naszym celem i zobowiązaniem wobec Ciebie jest to, aby każda z naszych torebek prezentowała się dobrze i służyła Ci przez lata, niezależnie od tempa Twojego życia. Aby spełnić tę obietnicę, stawiamy przede wszystkim na jakość jako jedną z najważniejszych cech  naszych produktów i zdecydowaliśmy, aby każdy z nich był szyty ręcznie przy użyciu najwyższej klasy materiałów.

https://bigordi.pl/