Centrum Odchudzania i Odżywiania

Centrum Odchudzania i Odżywiania (COiO) zajmuje się promowaniem prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Naszą misją jest wspieranie ludzi w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych i inspirowanie do podejmowania tego wyzwania.

Cel ten realizujemy poprzez edukację i rozwój kompetencji merytorycznych, dydaktycznych i psychologicznych kadry specjalistów placówek dietetycznych niezbędnych w pracy z klientem.

Przyznajemy Znak Jakości COiO poradniom świadczącym kompleksowe usługi dietetyczne (diagnostyka, doradztwo żywieniowe, suplementacja) w połączeniu z profesjonalnym wsparciem psychologicznym (coaching, trening, mentoring).

Uzyskanie Znaku Jakości COiO oznacza, że usługi świadczone przez daną poradnię wyróżniają się wysokimi walorami, unikatowością i skutecznością w porównaniu z innymi usługami tego typu.

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług na rynku przez rekomendowane poradnie i gabinety dietetyczne, które posiadają Znak jakości COiO. Placówki posiadające Znak Jakości COiO poddają się weryfikacji świadczonych przez siebie usług.

Kładziemy nacisk na edukację i praktyczne rozwiązania dające klientom rezultaty. Pomogliśmy już wielu tysiącom ludzi zmienić złe nawyki żywieniowe, skutecznie schudnąć w sposób bezpieczny i przede wszystkim trwały. Wyznajemy zasadę: odchudzamy na lata.

www.coio.pl