Currency One SA

Currency One SA

właściciel i operator serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat.pl

 

Currency One SA to operator serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat.pl. Spółka była wielokrotnie nagradzana za najlepsze i nowatorskie rozwiązania na rynku wymiany walut oraz cieszy się pozycją jednego z liderów niebankowych podmiotów oferujących wymianę walut online. Z usług Currency One korzysta już ponad 580 tysięcy klientów. Za pomocą serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat.pl klienci indywidualni i firmowi mogą wymieniać 21 walut oraz dokonywać przelewów złotówkowych i walutowych na rachunki własne i innych osób oraz firm do 42 krajów europejskich.

Walutomat.pl zaistniał w 2009 r. jako pierwszy w Polsce serwis na rynku umożliwiający wymianę walut przez Internet. Działa w oparciu o ideę peer to peer. Internauci między sobą ustalają kurs, po jakim dokonują transakcji. Ta forma doskonale przyjęła się na rynku, a Walutomat jest liderem wśród platform wymiany walut online. Ma prawie 300 tysięcy Klientów, którzy od początku istnienia wymienili w nim ponad 50 miliardów złotych. Serwis jako pierwszy e-kantor w Polsce wprowadził możliwość wpłat przez pay by link, we współpracy z Przelewy24. Walutomat.pl umożliwia także m.in. przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro.

Internetowykantor.pl to serwis umożliwiający szybką i bezpieczną wymianę 20 walut 24/7. Umożliwia przelewy walutowe do 42 krajów świata i do osób trzecich, pay by linki. Internetowykantor.pl cieszy się ogromnym zaufaniem prawie 290 tysięcy klientów, którzy potwierdzają bardzo dobrą opinię w niezależnych serwisach (700 000 opinii).

Currency One

ul. Szyperska 14

61-754 Poznań

www.walutomat.pl

www.internetowykantor.pl