DermoFuture Precision

SZWAJCARSKA RECEPTURA
DermoFuture Precision to innowacyjne produkty kosmetyczne na pograniczu chirurgii estetycznej i kosmetologii. Receptury produktów powstają w szwajcarskim laboratorium. Pracownicy instytutu starają się wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich swoich konsumentów i nieustannie pracują nad poprawa jakości każdego z produktów. Właściwości i działanie wszystkich składników produktów są odpowiednio badane, testowane i klasyfikowane. Opracowane i wyprodukowane kosmetyki podlegają bardzo ścisłej kontroli końcowej, która jest wykonywana zarówno w domowych warunkach, jak i w wysoko wyspecjalizowanych laboratoriach, gdzie poddawane są one wszystkim niezbędnym testom.

NASZA MISJA
Zajmujemy się pięknem kobiet . Pięknem, które pozwala każdej kobiecie wyrażać siebie, budować poczucie własnej wartości i być otwartym na innych ludzi.

NASZE WARTOŚCI I ZASADY ETYCZNE
Pasja, innowacja, duch przedsiębiorczości, otwartość, dążenie do doskonałości – to wartości wpisane w kod genetyczny grupy Tenex. I wartości, którymi nasi pracownicy kierują się w swojej codziennej pracy. Nasze zasady etyczne to uczciwość, szacunek, odwaga i przejrzystość. To one kształtują nasza kulturę i tworzą podwaliny naszej reputacji, a pracownicy Tenex te zasady znają i szanują.

www.dermofuture.pl