Domowe Metamorfozy

Jestem ekspertką i prekursorką usługi decluttering’u (odgracania i porządkowania przestrzeni) w Polsce oraz home stagerką (przygotowuję mieszkania na wynajem i sprzedaż).

Pomagam:
👉 pozbyć się nadmiaru niepotrzebnych rzeczy i uporządkować wnętrze,
👉 sprytnie i funkcjonalnie zaaranżować nieruchomość na sprzedaż lub wynajem z dbałością o szczegóły i budżet klienta,
👉 zorganizować kompleksową przeprowadzkę (organizacja, delcuttering, pakowanie, transport, rozpakowanie u ułożenie w nowym domu)
👉 przeprowadzić remont mieszkania na sprzedaż lub wynajem organizując ekipę, materiały, wyposażenie i przygotowując je pod klucz,
👉 znaleźć najemcę lub klienta (wsparcie w pisaniu ogłoszenia, sesja zdjęciowa, spacer 3D).

Niektórzy mówią o mnie „czarodziejka”. Sprawiam, że mieszkania zmieniają się niczym za dotknięciem magicznej różdżki. Stają się większe, bardziej funkcjonalne, pojawia się w nich ład, a mieszkańcy odnajdują spokój, harmonię i są szczęśliwsi.

Pasją do porządkowania oraz sprytnymi rozwiązaniami w organizacji wnętrz dzielę się na stronie 💻 www.domowemetamorfozy.pl, w telewizyjnych programach śniadaniowych, prowadząc szkolenia oraz gościnnie w podcastach.

Przytłacza Cię nadmiar rzeczy, które nie mają swojego miejsca❓ Frustruje wszechobecny bałagan❓ Masz mieszkanie pospadkowe na wynajem lub sprzedaż i chcesz je odpowiednio przygotować❓
Moje usługi są dla Ciebie❗

🎯 Podkreślę atuty Twojej nieruchomości, by świetnie się prezentowała.
🎯 Pokażę jej potencjał, możliwości aranżacyjne i funkcjonalne.
🎯 Sprawię, że wady mieszkania nie będą eksponowane.

Robię to co kocham. Zapraszam Cię na Domowe Metamorfozy❗🙂