ECCO

ECCO to rodzinna firma, założona w Danii w 1963 roku. Jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm obuwniczych oraz jednym z 5 największych producentów skór na świecie. ECCO zarządza każdym aspektem łańcucha produkcji od działów badań i rozwoju oraz projektowania, poprzez własne garbarnie skór, fabryki obuwia, po sprzedaż hurtową i detaliczną w 90 krajach, w ponad 2200 sklepach i ponad 14000 punktach sprzedaży.

W Polsce marka posiada 49 salonów oraz 15 sklepów typu Outlet oraz sprzedaż internetową na własnej platformie ecco.com. W sezonowych kolekcjach wiosna/lato oraz jesień/zima znajdują się kolekcje formalne i codzienne dla kobiet i mężczyzn oraz dzieci, a także torby i akcesoria z najwyższej jakości skór ECCO oraz artykuły do pielęgnacji, czyszczenia i ochrony produktów ECCO.

Jesienią 2019 r marka wprowadziła na rynek kolekcję eleganckiego obuwia na obcasie dla kobiet o nazwie ECCO SHAPE SCULPTED MOTION z technologią FluidformTM i ECCO Shape, wynosząc komfort noszenia butów na obcasie na wyższy poziom.

Więcej informacji na stronie www.ecco.com

 

Do informacji o kolekcji SHAPE SCULPTED MOTION

Łącząc swobodny, skandynawski styl ze współczesnym designem, SHAPE SCULPTED MOTION uzupełnia każdą damską kolekcję obuwia o współczesny model, idealny na jesienną pogodę, zarówno na co dzień, jak i wieczorne wyjście. Wytworzone są z wysokiej jakości skór ECCO, powstałych we własnych garbarniach, od gładkiej skóry cielęcej przez miękką, delikatną skórę nubukową. Wyposażone w rewolucyjną technologię ECCO SHAPE, która gwarantuje całodzienną wygodę i idealną stabilność dzięki rewolucyjnej konstrukcji obcasa, a także FLUIDFORM™- technologię, która rejestruje i zachowuje anatomiczny profil stopy i zapewnia solidne połaczenie cholewki i podeszwy z lekkich polimerów bez zbędnych zszywanych czy klejonych zespoleń, ECCO SHAPE SCULPTED MOTION są nadzwyczajnie wygodne i uniwersalne. Dostępne w trzech wysokościach obcasa 35mm, 55mm i 75mm.