Fifth Avenue

Fifth Avenue – jeden z czołowych salonów kosmetycznych w Irlandii działający od 2007 roku, ma swój pierwszy  oddział w Polsce. Zlokalizowany w centrum miasta przy ulicy Mokotowskiej w sąsiedztwie pięknych kamienic, luksusowych butików i klimatycznych restauracji.

Salon kosmetyczny Fifth Avenue Warszawa oferuje Państwu szeroki wachlarz autorskich zabiegów na dłonie i stopy, stylizację paznokci, masaże oraz depilację.

Chęć do pracy na najlepszych produktach była inspiracją do stworzenia własnej linii kremów do rąk i stóp. Produkty te,  wraz z autorską serią peelingów i mieszanek pachnących soli do kąpieli dostępne są w salonie.  Ich aromat i działanie można poznać jedynie w czasie zabiegów wykonywanych na miejscu.

Dodatkowo salon posiada w ofercie pakiety manicure i pedicure zmieniające się sezonowo. Pakiet o zapachu korzennych przypraw w czasie jesieni, czekoladowa pielęgnacja zimą, zabiegi o zapachu kwiatów japońskiej wiśni wiosną lub pakiet bazyliowo lipowy latem –  unikalne mieszanki zapachowe sprzyjają relaksowi, a bogactwo pielęgnujących składników zadba o skóre dłoni i stóp. Co niedzielę do każdego zabiegu salon oferuje lampkę prosecco.

Wierzymy, że gdy zadbamy o atmosferę, która będzie sprzyjała relaksowi oraz postawimy na wysoki standard obsługi, zbudujemy stałą bazę zadowolonych klientów, którzy będą chcieli do nas wracać.