GREEN DESIGNERS

Projektowanie ogrodów wertykalnych

Marka Green Designers powstała z potrzeby stworzenia nowej jakości, która pozwoliłaby, aby ogród wertykalny mógł stać się częścią każdej przestrzeni. Sztuczne zielone ściany nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji, sprawdzają się w dowolnym miejscu – w mieszkaniu czy biurze.

Największym plusem naszych produktów jest ich uniwersalność – sprawdzają się niemalże w każdym miejscu. Zazielenienie ciemnych i słabo nasłonecznionych wnętrz, gdzie prawdziwe doniczkowce nie miałyby szans na przeżycie, przestaje być problemem. Możemy stworzyć pionowe ogrody ze sztucznych roślin w ciemnej łazience, kuchni, korytarzu czy klatce schodowej.

Odpadają również koszty utrzymania i wymiany roślin, które się nie przyjęły lub uschły. Ogromna ilość rodzajów dobrej jakości sztucznych zamienników, które swoim wyglądem do złudzenia przypominają żywe rośliny, daje możliwość, by sztuczna zielona ściana stała się częścią naszej przestrzeni, bez konieczności jej ciągłego pielęgnowania.

Oryginalny ogród pionowy wewnątrz Twojego mieszkania!

Założycielami marki są architekci: Piotr Kania i Barbara Tołubińska, a powołany przez nich zespół składa się z doświadczonych projektantów i designerów. Przez lata pracy przy różnorodnych projektach poszukiwali rozwiązań, które pomogą ożywić przestrzeń w prosty sposób, jednocześnie nie narażając Klientów na wysokie koszty. Korzystali w tym celu z materiałów oraz wzorów dostępnych na rynku, jednak nie wydawało się to wystarczające.

Ogrody wertykalne sposobem na niebanalne wnętrze

Dzięki nawiązaniu współpracy z producentami sztucznych zielonych roślin stworzyliśmy wzory imitujące żywe ściany z roślin, czego efektem jest 5 grup naszych produktów:

Panele roślinne, maty z roślin, kolekcja decor, rośliny doniczkowe oraz donice.

Łącznie mamy do zaoferowania ponad 70 różnych gotowych wzorów,

a ponadto wykonujemy dedykowane projekty na zamówienie.

Sztuczna roślinność na ścianę jest doskonałym wyjściem dla osób chcących stworzyć niepowtarzalne wnętrze wypełnione zielenią.

Ściany z roślin to sposób na oryginalny design!

https://green-designers.pl/