HASPRO

HASPRO to bezpieczeństwo i komfort Twojego słuchu, poparte wieloletnim doświadczeniem. Od 2007 roku stawiamy sobie za cel być najlepszą dostępną na rynku ochroną słuchu, abyś miał pewność, że wraz z nami, maksymalnie dbasz o swoje uszy. Swoją ofertę stale dostosowujemy do potrzeb naszych klientów – dbamy o Twój słuch wszędzie tam, gdzie pojawia się jego zagrożenie, bądź dyskomfort. Cenimy sobie najwyższy standard, dlatego nieprzerwanie podążamy za najnowszymi wymogami ochrony słuchu, dając Ci najlepszą jakość. HASPRO to ciągły, dynamiczny rozwój.

W swojej ofercie posiadamy indywidualne profesjonalne ochronniki słuchu oraz uniwersalne zatyczki do uszu. Są one dostosowane do każdego rodzaju przemysłu, ale i także do życia codziennego. Z HASPRO, w każdym otoczeniu, możesz być spokojny o swój słuch. Zarówno w pracy, jak i podczas wypoczynku.

Ochronniki słuchu naszej marki są testowane i sprawdzone – posiadają certyfikowany znak CE, posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005). Są również zgodne z najnowszym Rozporządzeniem (UE) 2016/425.

Pamiętaj, HASPRO to Twoja recepta na bezpieczeństwo i komfort!