Hermz Laboratories Polska

Hermz Laboratories

Głównym przeznaczeniem produktów Hermz Laboratories jest pielęgnacja skóry osób ze zmianami łuszczycowymi oraz innymi problemami takimi jak: egzema, atopowe zapalenie skóry, wypadanie włosów czy łupież. W naszych formulacjach stosujemy substancje aktywne o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych. Nasze produkty mają najwyższe, w pełni bezpieczne stężenie składników aktywnych na rynku. Są dostępne bez recepty, a ich  działanie na poziomie komórkowym zostało naukowo udowodnione. Bez ryzyka i podrażnień przywracają skórze, zdrowy, piękny wygląd.

Misja

Jesteśmy nastawieni na osiąganie rezultatów, naszą misją  jest dostarczanie bezkompromisowych, zaawansowanych rozwiązań, które powodują rzeczywistą i długotrwałą zmianę. Chcemy poprawić jakość życia oraz samopoczucia naszych klientów, przez wzmocnienie ich poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Historia marki    

W 2016 roku stworzyliśmy Hermz Laboratories aby dać naszym klientom borykającym się z chorobami skóry rozwiązanie, które rzeczywiście zadziała na ich wrażliwą skórę. Zaczynaliśmy jako, jednoproduktowa marka sprzedająca całkowicie naturalny krem dla osób z problemem egzemy i łuszczycy. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sukcesywnie powiększaliśmy gamę naszych produktów. W ten oto sposób powstały kompletne serie do pielęgnacji całego ciała oraz włosów.

 

Najlepsze kremy i szampony na łuszczycę, AZS, blizny, trądzik i łupież – Hermz Labs Polska