KAZARO

Firma KAZARO została założona w 2007 roku. Dzięki zaangażowaniu zarządu jak również pracowników niezmiennie urządzamy i wyposażamy salony kosmetyczne, salony fryzjerskie i spa.

Rzeczywistość wymaga od każdego z nas dbałości o piękno.Coraz bardziej świadomie dbamy o swoje włosy i skórę. Dążymy do osiągnięcia harmonii piękna, zdrowia i radości życia. Chcemy dobrze czuć się we wnętrzach. To wszystko jest możliwe do osiągnięcia z pomocą naszych fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu skierują Wasze dążenia na przemyślaną drogę.

Strukturę naszej firmy KAZARO podzieliliśmy na płynnie współpracujące ze sobą działy: – handlowy, szkoleniowy, serwisowy, magazyn a także dział transportu. Stawiamy na prężny rozwój naszej firmy. Stale poszerzamy ofertę o produkty niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu, które umożliwiają stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Firma KAZARO oferuje fachową pomoc specjalistów rozumiejących problemy salonów i w ten sposób umożliwia klientom osiągać najlepsze wyniki i odnieść sukces na rynku.

Poszukujemy nowych potencjalnych dostawców dla wzbogacenia swojej oferty. Zespół działu handlowego poszukuje najlepszych rozwiązań, śledzi nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów. Nowa siedziba KAZARO posiada dużą i przestronną salę ekspozycyjną, gdzie wystawione są wszystkie meble i urządzenia. Wyposażamy nie tylko salony i gabinety, ale również szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Dynamiczny, młody i profesjonalny zespół działu sprzedaży dzięki swojemu doświadczeniu doskonale doradza w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich.
Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji. To dzięki nim Klienci widzą jak może wyglądać ich salon, dzięki naszym produktom. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami. Szczycimy się nienaganną opinią w tym zakresie. Zawsze dbamy o to, aby towary były odpowiednio przygotowane do montażu. Przed wysłaniem produktów do klientów przechodzą one przegląd zerowy, aby wyeliminować wszelkiego rodzaju reklamacje. Produkty, które wychodzą z naszego magazynu, dzięki wcześniejszemu przeglądowi trafiają do klienta w odpowiednim stanie. Nasi serwisanci realizują naprawy szybko i sprawnie, stąd tak ważny jest ciągły dostęp do części zamiennych.
Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowni i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym, dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych. W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.