K-MEDLABCLINIC

K-MedLabClinic
Powstała z myślą o człowieku

Holistyczne podejście do pacjenta to metoda, której celem jest uzdrowienie całego człowieka – zarówno jego ciała, jak i ducha. Medycynę holistyczną stosowano już przed wiekami w starożytnych Chinach, jej zwolennikiem był również Hipokrates, który twierdził, że stan psychiczny ma olbrzymi wpływ na stan fizyczny człowieka -pacjenta
Takie podejście holistyczne do pacjenta to nic nowego. O dawna wiadomo, że psychika wpływa na kondycję całego organizmu. Wystarczy podać przykład stresu, który może wywołać nie tylko zdenerwowanie, ale i objawy chorobowe, jak ból brzucha, biegunkę czy infekcję spowodowaną spadkiem odporności.
Psychika wpływa również na proces zdrowienia – istnieją badania, które pokazują, że nastawienie psychiczne pacjenta do jego choroby może opóźnić lub przyspieszyć rekonwalescencje.

Dlatego głównym celem Naszej kliniki jest takie podejście do pacjenta, które pozwoli ocenić jego stan zdrowia nie tylko w sferze chorób i dolegliwości fizycznych, ale i w sferze jego samopoczucia i emocji. A następnie – doprowadzenie do prawidłowego funkcjonowania każdej z nich, czyli uzdrowienie każdego aspektu naszego zdrowia.
Oferujemy konsultacje z różnymi specjalistami
Psycholog /Psychoterapeota/Seksuolog Kliniczny /Psychotraumatolog/EEG Biofeedback/Psychoterapia Grupowa
Psychiatria
Psychiatria dziecięcy
Medycyna pracy
Medycyna transportu
Kardiolog
Endokrynolog
Diabetolog
Neurolog
Gastrolog
Ortopeda
Stomatolg
Medycyna estetyczna
Medycyna naturalna
Medycyna Vitaminowe
Dietetyka innowacyjna połączona z wlewami Vit
Punk pobrań lab
Ultrasonografia ,,Usg,,
Zadbamy o Twoje zdrowie i urodę

Ciagle się rozwijamy dla Was
CZŁOWIEK DLA CZŁOWIEKA