LASOTA BUSINESS CONSULTING INVEST

LBC INVEST TO RENOMOWANA  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH ORAZ INWESTYCYJNYCH.

 

Firma powstała w 2007 roku, w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wiodących przedsiębiorstw polskich oraz międzynarodowych  całego sektora  biznesu prowadzącego działalność na terenie Trójmiasta oraz prestiżowych Klientów w kraju  w zakresie obsługi na rynku nieruchomości.

 

Nasza specjalność to  sprzedaż nieruchomości luksusowych, inwestycyjnych oraz wynajem korporacyjny (dla firm) oraz instytucji polskich i zagranicznych.
W 2018 roku wychodząc naprzeciw  priorytetom ekonomii, z dużym sukcesem rozpoczęliśmy także działalność na  rynku europejskim, przede wszystkim w Skandynawii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pośrednicząc w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości inwestorom zagranicznym, chętnie lokującym kapitał w Polsce.
Siedziba  firmy mieści przy Alei Zwycięstwa w   Gdyni Orłowie     Tritum Business Park , które jest najpiękniejszą nadmorską dzielnicą Gdyni, otoczoną bogactwem zieleni.   W marcu 2019 roku otworzyliśmy także oddział firmy w  Warszawie.
W styczniu b.r. wyszliśmy  z inicjatywą elitarnego programu inwestycyjnego LBC INVEST. Jest to innowacyjny program w skali kraju, który opiera się na działaniach dewelopera, inwestora oraz agencji, która scala interesy poszczególnych stron i czyni produkt dokładnie takim, jakiego oczekują klienci. Wszystkie apartamenty zostaną przygotowane pod kątem biznesowym.   Wynajem korporacyjny umożliwia znacznie pewniejszy zysk niż wynajem krótkoterminowy, więc takie rozwiązanie jest zarówno korzyścią dla inwestora, który otrzyma atrakcyjnego najemcę,  jak i przedsiębiorstw.
Rozpoczęliśmy już prace nad stosowną platformą do, której zaprosimy wiodące  firmy polskie i międzynarodowe, korzystające z usług wynajmu korporacyjnego.